voit rocket

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve koraykur tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. koraykur

koraykur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhabalar,
    sanirim bu konuda uzman arkadaşlar en çok bu forumda o yuzden de yardımlarınızı bekliyorum.
    boyum 179 kilom 115 göbek acaip ileri fırlamış durumd****ilo versem bile birkaç kg dan sonra göbek daha da sarkıyor ve bana spor yapamı tavsiye ettiler sıkılaşmak için.oda benim tahminimce mekik oldugunu düşündüm ve ekte linkini gönderdiğim aleti almayı düşünüyorum.bu arada 95 kg düşmüştüm bir zamanlar ve göbek falan kalmamıştı bende yani kalın bir yapıya sahibim.bu göbegi yok etmek için ekteki alet faydalı olurmu ve ekstra baska tavsiyeleriniz nedir
    iyi gunler dilerim
    http://www.interspor.com/html/kondisyon-urun.php?id=10058

2. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de var bu alet, tek işlevi mekiği kolaylaştırmak. Eğer çok zorlanıyorsanız alabilirsiniz, ama reklamlarında söylendiği gibi normal mekikten daha etkili değil.

3. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok rahat mekik çekebilen biri olarak bile bunu kullanıyorum ama bu markayı değil ab rocket olanını.. 69 tl ye aldım..

alet omurilik kemiğinin zorlanmamasını sağlıyo verdiği destekle.. mekik çekemeyen kişiler için gayet güzel bir alet tavsiye ederim... çekebilenler içinde omurilik ağrı çekmemek için işe yarıyo.

Sayfayı Paylaş