Vgye yeni başladım yağ hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thedungeon06 tarafından 21 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thedungeon06

thedungeon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu spora yenı basladım (2 hafta oluyor) 1.80 boyum var 75 kiloyum 15 yaşındayım hafiften göbek ve hafiften gogus(kas olarak değil yağ olarak) var hocam onların sıkılasmadıgı ıcın ole oldugunu soyluyor.Bi yandan da herkes yağların kasa donusmesi imkansız diyor.Ayrıca güzel vücuda sahip abiler varsa soyleyebilirler mi bu spora başladıklarında gobegindeki yağlar 0 dı? Hangisi doğru benı aydınlatır mısınız?

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Yağlar kasa dönüşmez elbetteki.Bunun temel nedeni kas dokusunun altta yağ dokusunun üstte olması ve yağ moleküllerinin asla protein e dönüşrülememesidir.

Yağlar erirken alttan kas tabakası daha belirgin hala gelir araştırmayan göz kararı söyleyen birisi yağların kasa dönüştünü sanar aslında böyle değildir.

Karın bölgesindeki yağ ise herkeste vardır olmayan kimse yoktur profesyonel Vg ciler haricinde.

Seninde fazla bir kilon yok biraz ağırlık çalışarak toparlayabilirsin

3. thedungeon06

thedungeon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim :) zaten yediklerime de dikkat ediyorum spora başladım başlayalı abur cuburu tamamen kestim kola filan hiç içmiyorum inşallah dedıgınız gibi olur :)

Sayfayı Paylaş