Vg'ye yeni başladım bir kaç sorum var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mtylmz tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. mtylmz

mtylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle abilerim kardeşlerim merhaba,an itibariyle 5. Kez vgye git miş bulunmaktayım.
    Öncelikle yaş 19,boy1.81,kilo 60-61 arası.
    1.>>Bundan yaklaşık 2-3 yıl öncesinde evde kendim amatörce ağır kilolarla vg. çalışmaya başladım diyebilirim.İlk başlarda kollarımda gözle görülür bir fark oluştu fakat sonradan çeşitli sebeblerden dolayı bırakınca daha önceden de var olan kaslarımın eridiğini ve biraz da güç kaybı yaşadığımı düşünüyorum.Böyle bir şey sizce mümkün mü?
    2.>>1.maddedeki durumumu salondaki hocaya söylediğimde beni 10-15 gün civarı ağırlığa alıştıracağını daha sonra program yazacağını söyledi.Ve başladım 5.sefer oldu bugü hafif kilolarla çalışıyorum.Tabi normal olarak bir takım şeyler hissetmeye başladım.Fakat şöyle bir problemim var ; yurtta kaldığım için ve okul erken başladığı için hafta içleri kahvaltı yapamıyorum.Okulda simit vs. İle geçiştiriyorum.Vg de beslenmede önemli biliyorum fakat yurtta ne çıkarsa onu yiyorum ve kendi besinimi hazırlama gibi bir durumumda yok.Bu yüzden destek olarak 1 ay geçince protein tozu vs. Kullanmayı düşünüyorum.Sizce bu doğru olurmu?
    3.>>Ve en çok kafama takılan soru ise ;ağırlığa alışmak için ne gibi hareketler yapabilirim? Protein tozu olarak ne almalıyım?

Hepinize şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş