1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

vg'ye başlamak için verdiğim kilo yeterli mi?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bybora tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bybora

bybora Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,

77 kilodan 70 kiloya düştüm boyum 1.79 fakat özellikle bel ve göğüs bölgemde hala yağlanma mevcut. vgye başlayınca yağlanma olasılığına karşılık biraz daha kilo vermeli miyim? bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim?

bir de kinekomastiden şüpheleniyorum. 24 yaşındayım. şu an sağlık güvencesi durumumdan dolayı doktora gidemiyorum daha sonra gideceğim. dediğim gibi göğüste yağlanma mevcut ama bu ergenlikten beri var hiç erimedi bir de göğüs uçlarına bastırınca yağdan daha katı birşey hissediliyor. jinekomasti olma olasılığı konusundaki görüşleriniz nelerdir?
    zaman ayıran herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme: 10 Ağustos 2012
  2. boks

boks Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Her vücutla body yapılabilir.Eğer yağlı bir yapınız varsa ''az ağırlık çok tekrar'' + kardiyo'dur.Ama sizin vücudunuz zaten şekil almış, hiç fena değil.Kilo vermenize gerek yok.Bi salona yazılıp vücudunuzu geliştirmeye devam edin.Jinekomasti konusuda bir yorum yapamayacağım, en iyisini doktor bilir.Ama vücudunuz normal , geliştirdikçe çok daha güzel olacağına inanıyorum.SPOR hayatınızda başarılar...

3. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    kılo vermenıze gerek yok salondakı hocan sana yardımcı olacaktır zten

Sayfayı Paylaş