VG Yeni başlayanlar Bölümüne hoş geldiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FleXoR tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. bg

bg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba daha bugün üye oldum buraya. Tekrardan herkese merhaba. Belirli zamanlarda spor salonuna gitmiş ama bunun devamlılığını sağlayamamış birisi olarak evimde dumbell seti ve eğik mekik sehpası var. Birazcık ayva göbekliyim. Şuanda tek istediğim o göbeğimden kurtulmak, düzleştirmek mide kısmımı ve birazcık göğüs ve biseps yapmak. Bana bu amaçta yardım edecek birileri olursa inanın çok sevinirim.

Son düzenleme: 11 Aralık 2009
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. gryozkan

gryozkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesee merhabaa.ben 188 cm 79 kiloyumm.vücudumm şekilsizz kilo sorunum yok amaa gögüsler ink omuzlar falan düşükk.spora başlıyalı 2 ay olduu ne kadar zmanda fit bir vücuda sahip olabilirim.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

5. gryozkan

gryozkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.Öncelikle yazımı okuyan herkese teşekkür ederim.Ben 188 cm boyunda 79 kiloyum.Spor salonuna başlayalı 2 ay oldu.Düzenli olarak haftada 4 gün salona gitmekteyim.Vücudum ne kadar zamanda düzgün bir şekle girebilir?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

6. Jackal35

Jackal35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Flexor ve bodyforumtr ye gerçekten çok teşklrler.Site harika resimler,her soruya verilen cevaplar,ceviriler hayran kaldım ve acıkcası siteyle ilgilenmeye başladıktan 1 hafta sonra 2 adet 5kg dumbbeel aldım ve sizin yazdığınız programlara uyarak düzenli çalışmaya başladım.Sorularımın büyük bir cogunluguna yanıt buldum mesela sizin önerdiğiniz birer gün ara vererek 1.ay 3x8, 2.ay 4x8, 3.aydan sonra 12-10-8-6 diye devam ettiriorum.Bunlar kol,göğüs gibi yerler için..ama ben diğer yandan da karın kaslarımı geliştirmek istiyorum.Sitede cok iyi acıklamalı resimler var ama uygun bir program bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşkler Flexor(yaş 19 , kilo 68 , boy 1.80 )

Sitede yeniyim hatta ilk defa bir forumda mesaj yazıyorum :) kusurum varsa özür dilerim..

7. canakkaleli22

canakkaleli22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAM ARKADAŞLAR İsmim BURAK 22 Yaşındayım.Bu Spora Yeni BaşLadım.Köyde Oturduğum İçin SaLona Gitme İmkanım OLmuyor.o yüzden eve biraz malzeme aldım.Tam Ne Yapacamı BiLmemekLe birlikte Maddi Açından Bana Şu An Uyan 1 Mekik Sehpası 1 tane Düz Bar 1 Tane Z bar 10 kgx2 tane ağırlık 5kgx2 tane ağırlık ve 20 KiLoluk dambıL Set aLdım.Bu ALetLerle evde NasıL bir program uygulayabilirim.Bana Yardımcı olursanız Çok Sevinirim.Şimdiden TşkLer.SaygıLar..

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Egzersizler bölümünde karın çalışma programı var bu bölüme göz atmanız yeterli.

9. gfb_tb

gfb_tb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi
    bnim bi sorum olacaktı bn 16 yaşında 1.64 boyunda 57 kilodayım. fitness a yazın gittim 3 ay sonra okul nedeniyle bıraktım ama evde devam ediyorum. 1 yıldan uzun bi süre mekik çektiğim için 250-300 mekik çekiyorum 150 şınav ve 100 sağ 100 sol olmak üzere 5kg lık dabbıl kaldırıyorum acaba boyumun uzamasına engel oluyor mudur ? çok merak ediyorum.bu tempo iyi mi artırmalı mı azaltmalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim...

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Daha yavas sekılde 5 kere 40ar adet seklınde mekik cekmek 250 ard arda yapmaktan daha ıyı olacaktır.. 5 kg'lık dumbell'ları da 100er kere kaldırmak cok cok buyuk bır hata.. 10 kg'lık dumbell al mesela onlarla 4 kere 10ar adet kaldır..

Birde "mesaj yazdıgın konuyu" oku ve girdigin forumu dolas.. ;)

11. kerem0521

kerem0521 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aciil:S

FleXoR hocam ; yeni başlıyanlardanım beslenme programı önermen veyha özel bi program yazman mümkün mü:S .? cevbını beklıyorum hocam

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Bodyforumtr Ekibi

13. emrecan11

emrecan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamın aleykum hocam benim gittiğim salon çok güzel ama ilgilenen yok hareketlerde bana devamlı yapabileceğim bir programı verırmısnız ?

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Bodyforumtr Ekibi

Yasin Esn bunu beğendi.
  15. Yasin Esn

Yasin Esn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öqrenci .#
    Yer:
    ceLiktepe*
    Merhaba
    Ben 16 yaşındayım kilom 53 boy 166 civarı. Ben Vg yeni başladım spor salonuna gidiyorum . Ama spor salonunda yapıLan Hareketler Boy uzmasını Engeller mi ? Çoğu Kişi engeller Diyo ? Bazılarıda Hatta kemiklerin açılır boyun uzar diyo Bu konuda Bı acıklama yaparsanız çok sevinirim.

İyi ForumLar

16. sagopa_kajmer

sagopa_kajmer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam öncelikle tüm hocalarıma ve sitedeki arkadaşlara saygılar benim size bir sorum olacak ben 25 yaşında 1.70 boy 59 kilodayım bende orak hücre anemi (yani bir çeşit kansızlık türü) hastalıgı war agır sporlar yorucu işler kesinlikle yasak kan hücrelerim hatalı üretildigi için yorulunca yada üşütünce agrı krizlerim oluyo 1 hafda hastanede yatıyom benim sizeden istedigim yardım şu bana kesinlikle doktorlar sporu yasaklıyor kaslarım öyle bir zayıf ve kuvetsizki 2 kilo bişe kaldırsam elim titriyor kendimi yormadan kaslarıma nasıl kuvvet verebilirim yasakda olsa bu durumdan kurtulup biraz kaslarımı güçlendirmek istiyom

17. Anarya01

Anarya01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar;
    20 yaşındayım. Boyum 1.78 kilom 76.Cinsiyet erkek.
    Yazın 3 ay aralıksız hafta 4 gün şeklinde spor yapmayı planlıyorum.
    Bacaklarım için ekstra birşeyler yapmak istiyorum.Hacim kaybetmesine ihtiyacım var.Vücudumun diğer bölgeleri için ise ekstra birşeylere gerek yok normali neyse o yeterlidir.
    Gideceğim yerde bilgili insanlar var fakat ben onlarla iletişime geçebilmek aynı dilde konuşabilmek için size danışmak istedim.
    3 ay hafta 4 gün lük bir programla max. ne yapabilirim?
    Şimdiden teşekkürler.

18. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba.

16 Yaşındayım. 1.70 civarı boyum var. Ve 70 kg civarındada ağırlığım var.

Evimin bi odasını spor salonuna çevirdim henüz bitmedi bittiğinde olacak aletler;

1) Dynamic 360 Ağırlık Sehpası
    2)Delta 50 Kg. Döküm Dambıl Seti
    3)Altis IREBO818E Kondisyon Bisikleti
    4)Delta Power Machine 3 Pozisyon Açı Ayarlı Fonksiyonel Mekik Sehpası
    5)Do - Smaı 100 X 30 Kum Torbası
    6)Delta Slım Body Dijital Göstergeli Ab Roller ( Crunch Traıner - Karın Mekik Aleti )
    7)Dynamic 9734 Twıster

Çok hevesliyim. Nasıl bir yol izlemeliyim, Haftada kaç gün ne kadar çalışmalıyım. Hergün ne yiyip ne içmeliyim.

Flexor hocam Msn kullanıyorsanız sizin için sorun olmazsa ordan konuşursak çok daha mutlu olurum, daha çok yardımcı olmuş olursunuz.

Hepinize çok teşekkür ederim.

Saygılar.

19. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor un sana yardım edecek vakti olduğunu sanmıyorum.Yapman gereken o aletleri evinde temin ederken hergün düzenli olarak forumu komple okuman okuduktan sonra v.g hakkında bir alt yapın olacaktır.

murad1 bunu beğendi.
  20. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    hafif bi alt yapım var zaten vücut geliştirme hakkında. daha önce bi süre salonada gittim günlük yapılacak hareketler hakkında bilgim var. forumdanda takip ettim biraz. benim istediğim sadece bi sorum olduğu zaman bilgili bi insanla anında irtibata geçmek. bunun için msn adresi istiyorum Flexor hocamın olması şart değil bilgili bi arkadaş olsada olur

Sayfayı Paylaş