Vg yeni başladım hafif göbek sorunu var ağırlıkmı kardiomu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tüplüveöfkeli tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yaş 17
    boy 172
    kilo 61
    Herkeze sa
    Vg yeni başladım
    hocayla konuştum ve bana 10 kg eksıgım oldugunu soyledı onun dısında boy fızık olculerı vs cok sorun değil dedi kol ölçüm 28 sorunuma gelirsek

hafif göbeğim var ve az da olsa yag var vucudumda salonda ilk 1 aylık programda sırf ağırlık çalışma programı var ısınma hareketi olarak 8 dk felan bisiklet kullanıyorum benim anlamadığım önce bu göbeği eritip yağları felan yakıp ondan sonra ağırlık çalışmam gerekmezmi ? ilk çıkmasını istediğim kaslar kol,göğüs,omuz, salondaki programın yerine koşu bandı kol ve göğüs kaslarını geliştirmek için çalışsam nasıl olur ? sorun felan cıkarmı

Bu sorun hakkıdna yardımcı olursanız cok sevinirim

2. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Forumu hiç araştırdın mı ? Bu konuyla ilgili çok sayıda başlık var.

3. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Araştırdım fakat düzgün bi açıklama bulamadım kimi Koldan göğüsten belli ediyor evet. Ama hep ağırlık çalışıldığı takdir de göbek gerçekten olduğundan şişkin duruyor.

Kımıde yok oyle bısıy demıs bu yazdıklarıma acıklamalı bı konu varsa lınk atarmısın özelden ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 29.05.12 00:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 28.05.12 23:07 ----------

neden cevap yok arkadaşlar göbek varken devam etsemmi ? yoksa agırlık yerıne koşu bandı bisiklet-kol-göğüs-omuzmu çalışayım ?

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yok merak etme sen bu şekild edevam et,bunların hepsi bir bütündür,yani zincirin halkaları gibi birbirine bağlıdır,zamanla vücut yerine oturacak.Sen zaten bu şekilde vücudunu sıkılaştıracaksın,azda olsa kilo vereceksin,ayrıca zaten yaz aylarına girdik,kilo vermen dahada kolaylaştı,sen hocanın dediğini yap.

Tüplüveöfkeli bunu beğendi.
  5. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Anlaşılır cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim bu sorun cok kafama takılıyodu normal programlara devam edecegım o zaman hepinize kolay gelsin.bench_O

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş