vg ye yeni başladım beslenme sorunu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve fbirfn tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    okula gittiğim için bazı aksaklıklar okuyor kahvaltımı tam yapıyorum ancak öğlen kantinde protein ağırlıklı besinler olmuyor sandeviç köfte filan basit şeyler oluyor

soru1: bi zararını görürmüyüm bunun öğlen yeterince besleneniyorum

soru2: okuldan 4 te geliyorum 5.30 6 gibi antremana gidiyorum. antremandan önceki yiyeyim yeme ant. sonrasımı? yada ant. öncr ve sonrasında neler yemeliyim

teşekkürler

2. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    bnde öğrenci olarak sana tavsiyem kendi yemeğini kendin götür ben şöyle yapıyorum, sabah kalktığımda 7 gibi 1 tam 2 yumurta beyazı yulaf ezmesi sütle 12 gibi yulaf ekmeğine tavuk göğsü yiyorum ve yanımda blenderdaki protein karışımımı götürüyorum sonra 2 gibi karışımımla fıstık ezmesi ekmeğe sürüyorum 4.30 geliyorum yine protein ton balığı tavuk göğsu makarna falan ama yulafda yiyorum muzla karıstırı sonra uyuyorum 6.30 gibi kalktıkdan sonra spordan yarım saat öne yine muz yada pekmez acayip ener ji veriyo antremandan sonra tavuk göğsu alıyoeum kasapdan 200 grm bulgur yanında yumurta yeter yatmadan önce lor ye al sana tavsiye adamım;)

3. zeugma27

zeugma27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    antreman öncesi enerji verecek kaliteli karbonhidrat tüketmelisin, antreman sonrası hayvansal protein benim tavsiyem bu

4. statico

statico Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    yukarıda da demişler zaten benimde okulum var evden götür ve spordan önce makarna , pilav falan tarzı beslen spordan çıktıktan sonrada yine makarna pilav yanında tavugunu ye bu şekilde daha doğru

5. selahattinturfanda

selahattinturfanda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Evden götüremicem diyorsan kantinde tavuk döner varsa tavuk ye en azından yani :D

Sayfayı Paylaş