Vg neden paylaşımı sevmez

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pavaa tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pavaa

Pavaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vg ilgilenen kimse yardıma öğretmeye yanaşmıyor vg nin doğasında bi bencillik söz konusu sanırım (Vg ile ilgilenen,bilgili, samimi olduğunuz kişiler varsa çok şanslısınız)
    Anladım ki vg de yardımlaşma sadece antrenmanlarda geçerli.Onunu dışında araştırarak deneyere öğrenmemiz gerekiyor her şeyi. Genel olarak spor salonunda hocalar ilgisiz hal böyle olunca insan kendini ya boşa kürek çekiyosam diye düşünmekten alı koyamıyor. Yeni başlayan bir kardeşiniz olarak yeni başlayanlara tavsiyem vardığım kanıya göre Vg birazda bilgi sporudur araştırın, okuyun, deneyin, çalışın kendi bilgilerinizle, programlarınızla çalışıp geliştiğinizi görünce motivasyonunuz artacaktır felsefe Araştırma,Çalışma,İstikrar ve Sabır (Beslenme nin önemini araştırma içerisinde kavrayacaksınız)

İSTİKRAR İSTİKRAR İSTİKRAR! BAŞARACAĞIZ
    Sevgilerle

2. repab

repab Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Şu kan pıhtısını, et çuvalını beslerken ruhumuzu unutuyoruz azizim. Olacağı budur, bencil, sevimsiz, egodan ibaret bir şey olup çıkıyoruz. Dün bir tane bayan arkadaş zayıflama ve fitness hikayesini paylaşmıştı, daha doğrusu ben yeni gördüm. Orada bir şeylerin artık takıntı haline geldiğine falan değinmiş. Ben de öyle düşünüyorum. Biraz kontrollü olmamız gerekiyor sanki. Araçları amaç haline, vücud geliştirmeyi dünyanın en önemli mevzusu haline getiriyoruz. Bu da hayvani bir şey. İrademizi daha fazla kazanmamız gerekiyorken yitirme, iradesizleşme durumu, savrulma... Adına her ne dersen artık.
    Kontrolü çok kaybediyoruz.

hukukcu ve burakua17 bunu beğendi.
  3. Pavaa

Pavaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tamda dediğin gibi hocam, bu döngünün çarkına çomak sokmak bizim elimizde. Öğrenin öğretin eğlenerek başarının nasıl geldiğini göreceksiniz.
    Kendini öğretmeye adamış herkese selam olsun

4. Begginer

Begginer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Bu konu hakkında öncelikle ben de birşeyler yazmak istedim. Bir başkasının sizi etkilemesine engel olmanız gerekiyor, yani kimse ilgilenmiyor diye moral bozmamalıyız. Doğrusu yapımızda var bunlar duygusal olarak ancak kimseye muhtaç ta değiliz, ha olsaydı tabiki ekstra bir artı ama olmazsa da olur :) . Benim çok uzun bir spor geçmişim yok hatta yeni sayılırım. Kendi çapımda evime yakın bir konumda kendime yetecek kadar araç gereç alıp vücut geliştirme ile uğraşmaya çalışıyorum. Ne bir hoca gördüm ne de başka bir şey, herşeyi internetten öğrendim. Saatlerce okudum izledim araştırdım. Bu forumda günlerimi harcadım spora başlamadan önce. Doğruyu yanlışı öğrendim, bu işi iyi bilenlerle iletişime geçtim bu forumdan yine. Onlara da buradan teşekkür ederim. Sonuç olarak şu anda öyle 100 kilo kas taşımasamda sporumu salondaki insanlardan veya özel ilgi alanlardan farksız yaptığımı düşünüyorum. Bodyforum ailesine de buradan tekrar teşekkür ediyorum :)
    İstersek herşeyi yapabiliriz bence. Bu yazıyla vaktinizi çaldım biraz ama yazmak istedim. Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş