vg festival show izmir

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve FleXoR tarafından 5 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ek: Festival Etkinlik Programı[​IMG]

VÜCUT GELİŞTİRME SPORU VAKFI TARAFINDAN DÜZENLENEN BİRİNCİ SHOW VE GÖSTERİ FESTİVALİ KURAL VE PROĞRAMI

KURALLAR

1- Show ve Gösteri Festivalimize dans grupları ve estetik vücutlu showmenler katılabilecektir.
    2- Kayıtlarını zamanında yaptırmayanlar festivalimize alınmayacaktır.
    3- Festivalimizde show ve gösteri yapacak estetik vücutlu şovmenler ile dans grupları, kendi seçtikleri müzikleri ile show ve gösterilerini yapacaklardır.Şovmenler önceden yanlarında getirecekleri Kaset veya CD lerini festival yetkilisine teslim etmeleri gerekmektedir.
    4- Festivalimizde en iyi show ve gösteriyi yapan estetik vücutlu şovmenler ve dans grupları belirlenecektir.
    5- Müzik eşliğinde yapılacak showlar ve gösteriler tüm katılımcı grup ve kişilerin konumuna göre sınırlı sürede tutulacaktır.
    6- Organize edilecek festivalimizde show ve gösteriyi zenginleştirmek amacıyla katılımcılar showlarda kullanmak istedikleri ve yanlarında getirecekleri aksesuar malzemelerini kullanabilirler.
    7- Katılımcıların değerlendirilmeleri birden altıya kadar yapılacaktır ve değerlendirilecek olan en iyi estetik vücutlu şovmenlere ve kişilere para ödülleri ile çeşitli hediyeler ve beslenme ürünleri verilecektir.
    8- Festivalimize, festival komitesi tarafından uygun görülen herkes katılabilecektir.
    9- Dekim Otel’de organizasyon danışma masası kurulacaktır.
    10- Festivalimize katılacak kişilerin önceden arayıp bilgi almaları önemle rica olunur.
    11- Festivalimize katılacak olan kişiler kendi imkanlarını kullanarak geleceklerdir.

BU FESTİVALE YUKARIDA BELİRTİLEN KURALLAR İLE AŞAĞIDA BELİRTİLEN PROĞRAMA UYAN HERKES KATILABİLECEKTİR.

1. PANEL, SHOW VE GÖSTERİ FESTİVALİ PROGRAMI :

1. GÜN : 24 Ağustos 2006 Perşembe
    SAAT:10:00 : Festivalimizi tanıtım amaçlı Basın Toplantısı yapılacaktır.
    Yer : Hilton Oteli

2. GÜN : 25 Ağustos 2006 Cuma
    SAAT:10:00-12:00 arası festivalimize katılacak organizasyon görevlileri, değerlendirme
    Komitesi , katılımcılar ve estetik vücutlu showmenlerin kayıtlarının yapılması
    Kayıt Yeri: Dekim Otel – Basmane – İZMİR Tel: 0232 489 89 68
    SAAT:15:00 Festivalimizde show ve gösteri yapacak olan estetik vücutlu şovmenlerin ve
    grupların katılımcı sayısının çok fazla olması durumunda kayıtları yapılan tüm
    katılımcılar arasından 26 Ağustos Cumartesi günü show ve gösteriye
    çıkacakların tespiti yapılacaktır.
    SAAT:17:00 Show, gösteri ve eğitim konulu panel. Panel Konuşmacıları : Dr. Kunter PERİM,
    Dr. Kutan ÖZER ve Dünya Şampiyonu Eryetiş KURTARAL ‘dan oluşmaktadır.
    SAAT:17:30 Festivale katılma hakkını elde eden estetik vücutlu showmenler ve dans grupları
    ile 26 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan festivalin içeriği hakkında bilgilendirme
    toplantısı yapılacaktır.Bu değerlendirme toplantısı Dekim Otelde değerlendirme komitesince yapılacaktır.(Söz konusu toplantıya katılma mecburiyeti vardır, katılmayan grup, estetik vücutlu şovmenler ve kişiler festival programına dahil edilmeyecektir.)

3. GÜN : 26 Ağustos 2006 Cumartesi
    SAAT: 17:00 Tüm katılımcılar ve görevliler için Dekim Otel önünden otobüslerle Show ve
    gösterilerin yapılacağı Festival alanına hareket edilecektir.
    SAAT: 19:00 Festival Açılış Konuşmaları show, gösteri ve etkinliklerin başlaması,

Bilgi İçin : Vücut Geliştirme Sporu Vakfı Festivalin Yapılacağı Yerin Adresi
    0232 464 32 42 - 0532 261 69 16 Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
    Fax: 0232 465 35 45 Şehitlik Karşısı Narlıdere / İZMİR
    Tel: 0-232-238 80 55

izmirde düzenlenen vg festival showa tüm vg ciler davetli

1998 yılında kurulan Vücut Geliştirme Sporu Vakfı bu güne kadar vakıf senedinin amaçları doğrultusunda sporculara, hakemlere ve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonuna Ulusal ve Uluslararası organizasyonlarda ve etkinliklerde maddi ve manevi yardımlarda bulunmuş, Türk sporuna ve Türk Gençliğine hizmet etmiş ve halen de bu hizmetini sürdürmektedir.

Vücut Geliştirme Sporu Vakfı olarak Vakıf senedinin amaçlarıyla ilgili 4 ncü maddesinin ( b ) bendi kapsamında ve bu maddeye istinaden yönetim kurulumuzun almış olduğu 17.05.2006 tarih ve 7 sayılı kararına istinaden 26 Ağustos 2006 tarihinde İzmir Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Narlıdere / İZMİR adresinde 1. PANEL, SHOW VE GÖSTERİ FESTİVALİ yapılacaktır.Yapılacak olan bu etkinliğin geleneksel olarak her yıl tekrarlanması tasarlanmaktadır. Yapılacak olan show ve gösterilerde estetik vücutlu şovmenler showlarını sergileyeceklerdir. Bu gösteri ve showlarda estetik vücutlu şovmenler arasından en iyi estetik vücutlu 6 şovmen jürimiz tarafından seçilecektir. Söz konusu şovmenlere Vakfımız ve sponsor firmalar tarafından para ödülleri, beslenme ürünleri ile çeşitli hediyeler ve ödüller verilecektir.

Vakfımız tarafından organize edilecek I. Panel, Show ve Gösteri Festivalimize, ana sponsor Perfect Nutrıtıon ile Narlıdere Belediyesinin desteklerini ve ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak Belediyesi, diğer ilçe belediyeler ile İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Esnaf Odaları Birlikleri Başkanlığı, çeşitli meslek odaları, Ege Sanayici İş Adamları Derneği, Ege Genç İş Adamları Derneği, çeşitli holding ve şirket kuruluşları ile bazı sivil toplum örgütleri de maddi-manevi desteklerini vermektedirler ; İzmir’ in yerel yazılı ve görsel medya kuruluşları ile Ulusal ve Uluslar arası yazılı ve görsel medya kuruluşları da festivalimize tanıtım desteği sağlayacaklardır.

I. PANEL, SHOW VE GÖSTERİ FESTİVALİNDE EN İYİ ESTETİK VÜCUTLU SHOW VE GÖSTERİYİ YAPAN EKİPLERE VE SHOWMENLERE VERİLECEK PARA ÖDÜLLERİ :

Sıralama Para Ödülü Beslenme Ürünü Ödülü Sıralama Para Ödülü Beslenme Ürünü Ödülü
    I nci
    Showmen 1.500 YTL. 1.200.- YTL değerinde IV ncü
    Showmen 700 YTL 600.- YTL. değerinde
    II nci
    Showmen 1.200 YTL. 1.000.- YTL değerinde V nci
    Showmen 500 YTL. 400.- YTL değerinde
    III ncü
    Showmen 1.000 YTL. 800.- YTL değerinde VI ncı
    Showmen 300 YTL. 200.- YTL değerinde

Vücut Geliştirme Sporu Vakfımızın düzenleyecek olduğu 1. Panel, Show ve Gösteri Festivaline teşriflerinizi bekler, sizlerinde destekleri ile Vakfımızın daha da güçleneceğine olan inancımız tamdır. Bu nedenle festivalimizde buluşmak dileğiyle saygılarımı sunuyorum.

YÖNETİM KURULU ADINA

Eryetiş KURTARAL
    Başkan

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    İzmirde bulunan kardeşlerimiz kaçırmasın derim bende çok gitmek isterdim fakat uymuyor bir başka zamana

3. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    izmir dekiler gerçeketn şanslılar.keşke ankarada da olsa da gitsek...zaman uymadığı için gidemiyeceğim... :(

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ben nasipse gidiyorum....baska giden olursa formdan tanısırız ;)

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    işde su tişört işi olsaydı böyle fuarda giyerdik tişörtlerimizi herkes birbirini kolayca tanırdı...simdi baya bi zor olacak..

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    fırat bizim yerimizede eglen makineyle git biraz çekim yap koyarız

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sevgili flexor hocam merak etmeyin.elimden geldigince cok foto hatta cekicem imkan olursa kamera v.s. götiricem.sizlerin yerinede gezerim :)

NOT:tabi aksi bişi olmazsa gidicem nasipse giderim

aslında gidis amacım bi arkadas var tolga diye bi dostum ,sizlerden iyi olmasın onunla tanısmak.oda yarısmaya katılabilir belki onu görmek için gidicem nasipse

8. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaslar bende organızasyonda juri olarak görevlıyım...tanısalım gelenlerle !

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    izmir ve civarındaki arkadaşlarımızın gitmesi çok iyi olur bu tür bizim sporumuzu destekleyici yarışmalar showlara gitmemiz gerekli destekleyici olmamaız katılımı arttırmamız bu sporu bir adım daha ileri götürür o yüzden izmirdeki üylelerimiz duyarlı davransın ve gitsinler isterim

10. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    walla sabah sabah ii haber ben orada olacağım.İnşaallah sizlerle buluşup tanışma olanağımız
    olur:;)

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim gitmeye niyetim var bi aksilik terslik çıkmazsa.

12. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Ben maalesef o tarihlerde ist. gidicem şansa bak ya...Orda olmak sizlerlede tanışmak isterdim...

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bol bol resim çekin arkadaşlar

14. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    selam arkadaslar..25 agt cuma sabahı saat 10 da musaıt olanlar dekım otele gelsın..sporcuların kayıtları var..zevklı oluyor ;)

gelın..orda tanısırız hem..benı tanırsınız..grı kumas pantolon,beyaz polo tshırt :lol: :lol: 7 kısıden bırıyım hehe

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Cüneyt abi sen tanınmayacak gibimisin yahu :D

16. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    cuma sabahı değil ama cumartesi günü orada olacağım.inşaallah tanışma imkanımız olur.

17. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ınsallah bır aksılık olmassa orda olucaz

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    görkem gürsoyda katilacak arkadaşlar görkeme destek

19. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    way güzel haber walla saol hsd...
    destek tamam sen merak etme :D

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Çok sevindim malesef gidemeyeceğim :cry: gidenler ve izmire yakın olanlar şanslı

Sayfayı Paylaş