Vg & Boks vb. dövüs sporları hakkında lutfen yardım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve bestfighter tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Herkese merhaba abilerim benim yaşım 16. Lise 3 öğrencisiyim aslında 96 dogumluyum 4 aya yakın Vg yapıyorum. Baya kapsamlı yazıcam lütfen yardımcı olun. 1.85 boy 80 kiloyum 3 ay sonunda ölçülerim alındıgında gogus omuz vb. yerlerde 6 cm lik artmalar oldu zaten omuzlarım nerden baksan en az 106 cm. Ben boks a cok fazla ilgi duyuyorum ama vucudum yetersiz oldugunu düşündüğüm için pc başında oturmaktan hantallaşıyor bazen insan bide güç gerektiren bir spor tabi Vg başladım vucudum fit ama yeterince değil karın kaslarım o kadar yok az bi göbek var bide benim imdem dışardaymış doğuştan :D yani hafif çıkık duruyor benim sizden istedigim boks hakkında bana benim burdan yazdıgım bu şartlara göre bilgi vermeniz yapabilirmiyiz iyi bi boksor olarak. Nasıl çalışmam gerek ne yapmam gerek yardım edenlere sonsuz teşekkürler duamı alırsınız valla. ilk bunla başlayalım cevap verenler olursa sorucaklarım var lütfen arkadaşlar :)

bench_O weightlifter kafa_ dumbelllls thums:

2. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaslar yardım edicek yokmu

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Boks yapmak için baklavaların olacak diye bir şart yok. Eğer boksa meraklıysan boks kurslarına git. Bunun yanında vücut geliştirmenide yaparsın zaten. Benim salonda ki hocam boksa başladığım zaman programımı değiştirmişti sakatlık riskini azaltmak için set ve tekrar sayıları filan değişmişti. İkisini bir arada yürütmek yorucu oluyor ama buna değer

Sayfayı Paylaş