VG benım alanım değil Güreşe devam edicem yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve ozan1234 tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Evet arkadaşlar ben ortalama 4 aydır güreş yapmıyordum 2 ayımı Vg yaparak geçirdim fiziğim iyidir 177 boy 75 kg yağsızdır vücudum iyidir,vücudumun kilo almasını ortalama bi 80 olmak istiyodum ama Vg yapıyorumda güreş kadar mutlu olamıyorum tekrar devam edicem aynı salon yerinde güreş takımı var belediyenin oraya gitmeyi düşünüyorum benim sorum güreş yaparakta kilo almaya devam edebilirmiyim,ağırlıklılar malum öle setli olmuyacak daha farklı olucak patlayıcı olucak güç için ağır girilecektir mutlaka sizce kilo almaya devam edermi vücut bu arada yaşım 18.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    kilo almak vermek tamamen senin beslenmenle alakalıdır
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mayıs 2014 ---
    mesaj yarım kaldı ya la nese uzun olmustu zaten

güç antrenbmanı illaki vg ile çok farklı burda amac büyümek değil aynı siklette daha fazla ağırlık kaldırma mantıgınada dayanıor az tekrar çok dinlenme vs vs illaki kütle artısı beslenme ile gerçekleşicektir ama amac kası vurmak pump ı yakalamak yormak değildir şişirmek büyütmek değil yazılmıs seleride yazmanın bir mantığı yok zaten
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mayıs 2014 ---
    sana zaten neasıl antrenman yaılcağını nasıl besleniceğini ne yapman ve yapmaman gerektiğni ilgili kşiler göstericektir

Son düzenleme: 12 Mayıs 2014
  3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Zaten ben 2 sene yaptım güreş az çok biliyorum sıkıntı yok beslenmeyle ilgili diyorsun tamam beslenmeme herzmanki gibi aynı şekil dikkat edicem teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş