1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Verilen 30 kg ve hacimlenme Çalışmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ugurguven tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. Tolg4Soysal

Tolg4Soysal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnmde boyum 1.85 kilo 98 kilo werirken izlediğin kardio programı ve define programın hakkında bilgi edinmek isterim bnde başlamak istiyorm artık kilo wermeye yaklaşık 2 aylık bi zamanım war hazirandan sonra iş ve okul sebebiyle 2 ay gidemiyeceğim

2. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar kilo verdikten sonra sarkan deri problemini nasil cozdun? Oturdugun zaman katlanma yapiyormu karin bogen ve gogus alti?

3. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    sarkan bir deri olmadığı için çözülücek bir problemim yoktu onun için uğraşmadım böyle bişeyle.

4. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Cok iyi o zaman sanslisin cunku insanlar 10 kilo vermekten bile loose skin sorunu yasiyorlar ki senin gobek saglammis eskiden :) Yasina gore iyi toplanmis derin, genelde sixpacks gorunmesinde sorun cikartiyor gobekteki yaglarin verilmesinden sonra cikan katlanma sarkma olayi.

ugurguven bunu beğendi.
  5. Acolon

Acolon Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir
    Uğur kardeş harikasın, azmine hayran kaldım. Helal olsun diyorum. Bana çok güzel bir motivasyon kaynağı oldun, kilolardan kurtulma fikri o kadar uç ve olmayacak birşey gibi görünüyordu ki... Sayende bu düşünceyi bi kenara atıp bu işe daha sıkı sarıldım. Gelişimin hakkında merak ettiğim birkaç husus var sormamda sakınca yoksa şayet. :) Zayıflama dönemindeki idmanlarından biraz bahsetmen mümkün mü? Kardiyo için kullandığın teknikler ve süreleri, bu dönemde hiç ağırlık çalıştın mı, çalıştıysan kaç tekrar kaç kilo kombinasyonlarını kullandın vs.?

6. web

web Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş gerçekten mükemmel bir değişim geçirmişssin tebrik ederim öncelikle. Birşey sormak istiyorum benimde kilom 67-68 lerde 4-5 kilo eskiğim var boyum 1.82 sen kilo alırken özel birşey kullandn mı yerken özellikle nelerden fazlaca besleniyorsun, kısaca özetlermisn birkaç satırda ?

7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Müthiş bir gelişim olmuş. Dost, düşman sizi bu süreç içerisinde görmemiş hiç kimse artık sokakta görünce tanıyamıyordur. İşin bir eğlenceli tarafı da bu olsa gerek sanırım. Tebrikler...

8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bende yüzde12 yağ oranına 2 yılda düştüm, ancak kasları koyuyarak. Hatırı sayılır bir kütle elde ettim ve su an onu dahada arttiriyorum.

Biraz acele etmen, ilerde yağ olarak dönebilir. Çok dikkat etmelisin.

3 ayda 20 kg cok fazla bir rakkam vücut belliki, kas protenlerinide yıkmış.

daha önce sekiz saat idmandan bahsediyordunuz.

yani ben 30 dakika idman sonunda bile korkarken, 8saat idman dusunemiyorum bile.

Bence bir endokrin ve ic hastaliklar uzmanına gorun. Vücudunda tahribat olmus olabilir, kardioyoloji bölümüne gidip testleride yaptır mutlaka.

İlerde sana yağ olarak dönmemesi için testlere ihtiyacın var.

Ama kabul edelimki, sekiz saat idman yanlışta olsa sonucta yağ yakımı sağlanmıs.

tebrikler.

9. By_ZoKa

By_ZoKa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Fotolara bakılıp tek söylenecek şey tebrik mesajları olsa gerek.. Gerçekten yüzünde bile büyük bi gelişme katledilmiş.. Benim yaşım 17 bu spor benim büyük ilgimi çekiyor..Şimdilik evde küçük çaplı çalışıyorum en kısa zamnda salona yazılmayı düşünüyorum.. Ve bu fotolardan sonra idollerimin arasında yerini aldın :) başarnn devamını diliyorum..

10. bosphorus

bosphorus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker / Owner
    Yer:
    Heryerden :-)
    Tebrikler ....

11. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    karın kaslarına bayıldım.tebrikler.değişim süper.

12. AkmiRa

AkmiRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle tebrik ederim arkadaşım.Forumun en çok sevdiğim bölümü üye fotoları :) çok fena ilham kaynakları var burada.Bende ortalama 1.5 aydır bodysalonuna gidiyorum ve 88 kgdım başladığımda şuan 82 civarındayım boylarımız aynı en büyük hedefim senin 70-75 arası bir kiloya sahip olmak.Tekrardan tebrik ederim

13. _CJ_

_CJ_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun devam böyle.Talattan sonrada gelişmeye devam:DAtlantic zamanlarındanım bende hatırlamazsın büyük ihtimalle.:DBu arada aydın üniversitesinin klibinde seni gördüm doğrumudur:DTesadüfler silsilesine bak.Herneyse sana kolay gele iyi kas inşaları diliyorum.

14. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Tekrar merhaba. Bu süreçte kaç gün cardio kaç gün body yaptın? TAhminim cardiodan sıkıldğın için yapmayı bıraktın :) Zayıflama sürecindeki herkeste oluyor bu sıkılma. Sende de olmuş olabilir. Birkaç sorum daha var.Özelden de yazdım ama burda tekrardan yazmak istedim.

Fotoğrafını gördüm çok zayıfken ama bodye başlamadan demişsin. http://img391.imageshack.us/i/17062008426pl7.jpg/ bu halden bu hale gelmişsin. http://img380.imageshack.us/i/caghans048kg9.jpg/

Bu iki süreç içerisinde nasıl beslendin yani günlük kalori alımını zayıflamaya göre mi ayarladın yoksa kilo almaya göre mi? Bu süreçte karbonhidrat protein yağ olarak ne yaptın. Kaç gün cardio kaç gün body yaptın. Cardioyu interval mi yaptın normal mi. Body'de vücudu kaça böldün?

Bir de sabah kalkınca ve antrenman sonrası basit karbonhidrat tüketimini zayıflama sürecinde de yaptın mı? Mesajında sabah üzüm suyu göremiyorum. Üzüm suyunu sadece antrenmandan sonra mı yapıyorsun. Protein olarak zayıflama sürecinde kaç gram aldın. Sende detaylıca herşeyi yapıyorsundur eminim çünkü aynı tarzda kafa yapımız var. Cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca definasyona başlıcam demiştim başladım ve 15 gün oldu. Definasyon günlüğüm imzamda yazıyor. Girip eleştirilerini ve önerilerini iletirsen çok sevinirim.

Definasyon günlüğüme önerilerinizi bekliyorum

15. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    haha :) valla helal olsun supersin hacimlenmeye devam ama kas olarak :)

kolay gelsn...

16. warlords

warlords Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    seni tebrik ederim.Bundan sonraki çalışmalarındada başarılar dilerim.Ama omuzlara biraz daha agırlık versen daha da güzel olur gibi geliyor :=))

17. ege91

ege91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel kilo vermişsin eski fotolarını görünce fazla kilonun insanı ne kadar çirkin gösterdiğini anladım şu an gayet iyi yolda gidiyosun darısı başıma bende 2. ayıma girdim vg de

18. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada bir sey fark ettm tüylenmeyi nasıl ortadan kaldırdın ? veyahut kendilindenmi oldu vucut degişimi yuzundenmi ?

19. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Tebrik ederim! 65 kg misiniz?

20. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri: