Verdiğim kiloyu geri aldım!!!

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve hasim301 tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    80den 64e düşmüştüm 2012yazı kışın sınav vs derken dikkat etmedım 82kiloya cıktım gene yaza doğru başladım 65e kadar düştüm bikaçşey yaşadım moralim bozuldu yemeğe abur cubura abanmam sonucu şuan 96yım 21e girecem agustosta buna dur demek istiyorum bidaha kilo almamak istiyorum ama tam hedefe ulaşıyorum ondan sonra bişey oluyor gene döner abur cubura dönuyorum yılbaşından sonra başlamak istiyorum tavsiye beklıyorum ,önceden olan kıyafet tshır sort hiçbiri olmuyor adam gibi başlayıp devam ettirmem gerekiyor ama başaramıyorum elimde hyrx elite yeni versiyonla 2kutu cla var ne önerirsiniz bana,bu arada boy 175

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Ne örerebilirizki abur cubur yemicen spor yapican bu kadar basit

3. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Cla bi işe yaramaz.Senin için yapabileceğimiz bişey de yok.Zaten işi aşağı yukarı biliyorsun in çık yapmışsın.Öss sınavına çalışabilmek için psikoloğa gidenler gibi sen de bunun için gidebilirsin iyi bir psikolog senin düşünce şeklini değiştirip ikna edip kilonu kalıcı kılmanı sağlayabilir.Bu işi hayat tarzına çevirmeden kilonu sadece diyetle sabit tutmak çok zordur.Nefsine hakim olmak için gerekli desteği de sitede yazanlardan internetteki bilgilerden sağlayamıyorsan bunun bir sonraki adresi psikologtur.

Sayfayı Paylaş