Ventolinin Supplementlerle uyumu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve avcy tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar uzun süredir takip etmekteyim forumu fakat ilk mesajımda sizlere bir soru sormak istiyorum,cevaplarınız ve yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Supplement (Kullanım Şekli)
    Optimum nutrition gold whey(on günlerde sadece antreman sonrası 1,5 ölçek,off günlerde bir ölçek)
    Gaspari nutrition Qualatine Creatine Monohidrat(on günlerde her antremandan yaklaşık 1 saat önce)
    Adı sitede sansürlü olan markanın L-arginine L-Ornithine Lysin ürünü(on günlerde yatmadan hemen önce 3 tablet)
    Bsn Noxplode 2.0 (on günlerde antremandan yaklaşık 20 dakika önce)

yağlı yiyeceklerden olabildiğince uzaklaştım,genelde tahıllı ekemkleri tercih ediyorum,fast foodun hayatımda yeri yok,kolayı ve şekerli yiyecek içeçek ne varsa bünyeden uzak tutuyorum,çok nadir pizza yesem bile ton balıklı tercih ediyorum,genelde yüksek protein ağırlıklı besinleri tüketmeye özen gösteriyorum fakat dediğim gibi "temiz" diyet yapmıyorum,yani hardcore gramaj hesabım yok.

boyum 1.76-1.77 civarında, kilom ise 73. vücutta abartı olmasa da istemediğim bir yağ tabakası var bu da karın bölgesi ve yanlarda. aslında sizlerin tabiriyle şişman yada kilolu bir görüntüm yok gayet fitim diyebilirim fakat karın bölgesinde yağlanma var.Kardiyoya pek önem vermiyorum bunun yerine yüksek tempoda ve sert ağırlık antremanı yapıyorum.Gidişat iyi diyebilirim özellikle 2 ayda kol ölçümün 28'den 34'e yükselmesi,omuzların şekillenmesi,göğüslerin yağsız şekilde hacimlenmesi beni motivasyon konusunda sürekli pozitif yönde etkilemekte.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür edip sadede geliyorum: ventolini bu spplementlerimle nasıl bir kombinasyon içersine sokabilirim ? Kreatinin vücutta su tutması ve ventolinin vücuttan su atabilme ihtimali tamamen zıt olarak çalışacağından ötürü bunu soruyorum.Ayrıca bsn noxplode ve ventolin bir arada sıkıntı çıkarabilir mi ? Extra sorum da ventolin karın yağlarını eritmemde bana yardımcı olabilir mi ?

Kesinlikle küstahlık olarak algılamayın ventolinin çokta zararlı bir ilaç olabileceğine inanmıyorum,ha tabi tecrübesini yaşayan arkadaşlar bana detaylı olarak anlatırlarsa tabiki benim için faydalı olacaktır. Hepinize iyi çalışmalar,iyi beslenmeler,bol büyüme hormonları diliyorum

2. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    1.si 1.5 olcek optimum u 1 olcek al
    2.si ventolin yag yakimina etkisi tartisilir. Genelde su atma ozelligi vardir.
    3.su ventolin kullanacaksan bile ki kullanmani tavsiye etmiyorum.cay bile icme noxplode de kullanma.

3. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    1 buçuk ölçek alma sebebim kaba hesap yaparak 30 gramda 24 gram protein alıosam 45 gramda 24+12 gram protein alırım diye aslında..sentezlenecek maximum protein miktarına yaklaşmak için yani..
    kullanıp hakkaten etkisini gören kişiler var forumdan okuduğum kadarıyla bu yüzden ventolin çok cazip gelmekte..
    ne çay içiyorum ne kahve değişik bi beslenme alışkanlığım var,yine forumda jack3d ile kullanıp faydasını gören kişiler olduğu için bsn noxplode konusuda kafamı karıştırdı işin açığı..

4. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Yuksek miktarda kafein var nox da 2 side kalbe yukleneceginden kullanmamani oneririm.ben clenbuterol ile nox da sıkıntı yasamistim .

5. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    çok sağol fikirlerin için büyük ihtimalle sabah saatlerinde 1 adet ventolin alırım aradan geçecek 6-7 saat sonrasında nox alırım gibi.(ventolin yarılanma ömrü 4 saat civarı.)

6. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Kafein farkli birsey. Benim yasadigim sıkıntıda doktor kafein 1 hafta daha vucudunda etkisini gostericek dedi.ve gercekten oyle oldu. Nox yerine ant once ventolin alsan yine sana performans vericektir.tabi kisiden kisiye degisir bünye meselesi.

7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Ventolinin yağ yakım etkisi sınırlıdır, vücuttan bi miktar su atımı sağlıyabilir. Ventolinden aldığınız etkinin daha fazlasını iyi bi termojenikten alabilirsiniz.

8. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    bu termojeniklere karşı nedense ön yargılıyım,sanki ağır bir kardiyo antremanı olmadan işe yaramazlarmış gibi gelmekte ve ben kardiyo antremanı hiç yapmıyorum..dediğim gibi benim kilo problemim yok,sadece göbek ve yanlarda şöyle sanki 1 1,5 kilo versem yeterli olacakmış gibi gelmekte, ama dediğiniz gibi su atımı olması beni tatmin etmyecektir direk yağların yanmasını istiyorum ve vücutta ki şeker depolarnı azalttığımı düşünüyorum çünkü kesinlikle eski alışkanlıklarımı unuttum, ne çikolata yiyorum ne tatlı yiyorum ne şekerli içecek içiyorum tabi katı bir diyet uygulamadığım için protein ağırlıklı beslenirken yediklerimden alıyosam bilmiyorum(antreman sonrası insülünü yükseltmek için aldığım ufak tefek şekerlemeler hariç.)

ventolini aldım fakat şu an yazıklarınız beni düşündürdü açıkçası..
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mayıs 2014 ---

antreman öncesi alacağım ventolinin noxa göre avantajı yağ yakımını hızlandırması olacaktır diyebilir miyiz ?

9. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Evet performans da articak birmiktar. Ventolin yerine yag yakimina daha etkili clenbuterol kullanabilirsin.yan etkisi biraz daha fazla ama.

10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
  11. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    cleni bulma konusunda sıkıntı yaşarım,ventolini bugun ac karnına aldım tek tablet olarak 4 mg, el titremesi falan pek olmadı nabzımın yükseldiğini bile hissetmedim tabiri caizse kış uykusuna yatmış ayı gibi uyudum..bilmiyorum tabletin etkisi midir ama bi keyifsizlik böyle depresif agresif bi moddaydım..(hava bulutluydu,güneş ve yağmur savaş halindeydi.)

bugün off günümdeydim tabii,ayrıca inanılmaz bir motivasyon söz konusu nedense bende anlayamadım,yani her geçen gün git gide daha da fokuslanıyorum,bunun sebebini de çözemedim. kız arkadaşımla kavga pahasına,annemden ders çalışmıyosun pahasına,vizelerimin olması pahasına rağmen aralıksız git gide yükselen bir fokuslanma içersindeyim ayağım hiç geri gitmiyor keşke her gün antreman yapabilsem demekteyim.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mayıs 2014 ---
    sağol,daha önce okumuştum ama ilk 2 son 2 sayfasını okumuştum daha detaylı bakacağım

12. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bugün kü 4+4 mglık kulanımım sonucunda inanılmaz derecede ter attım antremanda..yani güce etkisi oldu mu bilmiyorum bi no xplode kadar olmadı gibi hissettim ama inanılmaz derecede terletti diyebilirim bunu sadece 5 dklık kardiyo sonrasında hissettim ve yaklaşık bir saat boyunca alnımdan yüzümden bildiğimiz "şıpır şıpır" ter damlaları aktı durdu.

13. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul

Sayfayı Paylaş