Ventolin Piramit kullanımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve HighLife tarafından 5 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HighLife

HighLife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba arkadaşlar yaşım 23 boy 187 kilom 90
    Yaklaşık 3 aylık bir spor geçmişim var spora başladığım ilk ay 5 kilo verdim. 2. ay 3 kilo şuan 3. aydayım ve kilo veremiyorum diyete ve kardiyoya özen gösteriyorum. Hocam bunun normal olduğunu deriye uzak yağların daha kolay eridiği gibi birşey söyledi. Vücudum eskisi kadar yağlı gözükmüyor ama derim yumuşak altında hala ince bir yağ tabakası var hissedebiliyorum ve bu yağları ventolin kullanarak 1 ayda eritebildiğim kadar eritmek istiyorum. Bu konuda tecrübeli fikir sahibi olanlardan öğrenmek istediğim bir kaç şey var. (ventolinin bilinçsiz kişiler tarafından üretilen ve pazara sunulan thermo haplardan daha az zararlı olduğunu düşünüyorum)
    1) Piramit nedir nasıl uygulanır.
    2)Ventolin kullandığımda kardiolarıma aynı şekilde devam edeyimmi (günde 55 dakika kardio yapıyorum).
    3)Bu hapı kullandığım 1 ayda nasıl beslenmeliyim.

2. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    ventolin piramit kullanım diye birşey yoktur.
    uzun süreli kullanımlarda .vücut ilaca alısır ve doz yukseltilir .
    diet yapmadan kilo vermek hayalidir.su an vücudun duraksama evresine girmiş vucudunu bslenmen ile sasırtıp yoluna
    yeni bir beslenme ve kardio programı ile devam edebilirsin.
    saygılar dilerim.

enginyavuz25 bunu beğendi.
  3. HighLife

HighLife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ventolin kullanımına başlamaya karar verdim bu konudan sonra, sadece birgün 2 mg kullandım ve kardiyoda inanılmaz çarpıntım oldu nabzım 170 180 lere dayandı spor bile yapmadım o gün eve gittim ve hocamla konuştum oda senin gibi duraksama normal dedi ve 2 haftadır yeniden kilo vermeye başladım şuanda 187 boy 87 kilo ile pek fazla sorunum olduğunu düşünmüyorum sadece yağ oranım biraz fazla low carb diyetine yöneleceğim cevap için çok teşekkürler.
    Ve bu tarz ilaçlarıda kimseye tavsiye etmiyorum sonuçta bu işi sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için yapıyoruz, Bu tarz ilaçlarla emeklerimizi boşa harcamaya gerek yok bence.

Sayfayı Paylaş