Ventolin+Kombinasyonlar

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve avcy tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar uzun süredir takip etmekteyim forumu fakat ilk mesajımda sizlere bir soru sormak istiyorum,cevaplarınız ve yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Supplement (Kullanım Şekli)
    Optimum nutrition gold whey(on günlerde sadece antreman sonrası 1,5 ölçek,off günlerde bir ölçek)
    Gaspari nutrition Qualatine Creatine Monohidrat(on günlerde her antremandan yaklaşık 1 saat önce)
    Adı sitede sansürlü olan markanın L-arginine L-Ornithine Lysin ürünü(on günlerde yatmadan hemen önce 3 tablet)
    Bsn Noxplode 2.0 (on günlerde antremandan yaklaşık 20 dakika önce)

yağlı yiyeceklerden olabildiğince uzaklaştım,genelde tahıllı ekemkleri tercih ediyorum,fast foodun hayatımda yeri yok,kolayı ve şekerli yiyecek içeçek ne varsa bünyeden uzak tutuyorum,çok nadir pizza yesem bile ton balıklı tercih ediyorum,genelde yüksek protein ağırlıklı besinleri tüketmeye özen gösteriyorum fakat dediğim gibi "temiz" diyet yapmıyorum,yani hardcore gramaj hesabım yok.

boyum 1.76-1.77 civarında, kilom ise 73. vücutta abartı olmasa da istemediğim bir yağ tabakası var bu da karın bölgesi ve yanlarda. aslında sizlerin tabiriyle şişman yada kilolu bir görüntüm yok gayet fitim diyebilirim fakat karın bölgesinde yağlanma var.Kardiyoya pek önem vermiyorum bunun yerine yüksek tempoda ve sert ağırlık antremanı yapıyorum.Gidişat iyi diyebilirim özellikle 2 ayda kol ölçümün 28'den 34'e yükselmesi,omuzların şekillenmesi,göğüslerin yağsız şekilde hacimlenmesi beni motivasyon konusunda sürekli pozitif yönde etkilemekte.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür edip sadede geliyorum: ventolini bu spplementlerimle nasıl bir kombinasyon içersine sokabilirim ? Kreatinin vücutta su tutması ve ventolinin vücuttan su atabilme ihtimali tamamen zıt olarak çalışacağından ötürü bunu soruyorum.Ayrıca bsn noxplode ve ventolin bir arada sıkıntı çıkarabilir mi ? Extra sorum da ventolin karın yağlarını eritmemde bana yardımcı olabilir mi ?

Kesinlikle küstahlık olarak algılamayın ventolinin çokta zararlı bir ilaç olabileceğine inanmıyorum,ha tabi tecrübesini yaşayan arkadaşlar bana detaylı olarak anlatırlarsa tabiki benim için faydalı olacaktır. Hepinize iyi çalışmalar,iyi beslenmeler,bol büyüme hormonları diliyorum.

Sayfayı Paylaş