Ventolin & Hydroxycut Hardcore X Stix

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve sonkartal10 tarafından 12 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ventolin ile birlikte mustletech x stix ini beraber kullanabilirmiyim daha hızlı yağ yakımı için ,birlikte kullanılmaları bir zararı olurmu ?

onurr_535 bunu beğendi.
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    İkiside termojenik etkilidir. Önerilen dozajlarla başlamayın. Önce ufak dozajlarla arttırarak deneme yapın. Baş dönmesi, ateş basması gibi durumdan rahatsız olursanız dozajı azaltırsınız. Veya bunu ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Birde ventolinin bir ilaç olduğunu unutmayın.

sonkartal10 ve onurr_535 bunu beğendi.
  3. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler draft , ventolin'in ilaç olduğunu biliyorum.Ufak dozajdan kastın nedir, ne şekilde kullanabilirm, nasıl kombine edebilirm ?

onurr_535 bunu beğendi.
  4. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    bence kılonu boyunu yazarsan daha ıyı olur..ventolın cıddı bı ılactır ılk kullandıgında farkı gorurusun buyuk ıhtımalle..baya bı tıtretıyor.

sonkartal10 bunu beğendi.
  5. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    onur 535 , boy 1,67 kilo 77 yaklaşık 9 aydır bb ile ugraşıyorum yağ yakıcılardan hiç bir verim alamadım.Aslında clanbuterol istiyordum ama forumda yan etkilerini okuyunca vazgectim hele efedrin hakkında hiç iyi şeyler okumadım o ne öyle..! Hali hazırda elimde mustletech in x stix i var bununla kombine etmek istiyorum ama nasıl ve ne şekilde kullanacağımı tam olarak bilmiyorum.

6. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    gunde 8mg ıyıdır baslangıc ıcın gunden gune dozu artırılabılır..16mg.kadar ama ventolınde cok masum bı ılac degıldır forumda arttır bozokaydın bı yazısı var okumanı tavsıye edrım.efenrının yanından bıle gecme

7. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bozokaydın ın yazısını okuduktan sonra ventolinde karar kıldım.ventolini kullanma şekline tamam ancak x stix i nasıl kullanıcam acaba ..

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Musclepharm Shred matrix ile zamanında kombine ettim. O dönem proje çizimlerinin teslimleri vardı okulda. 0.1 kalemle detay çiziyorum ama elde kontrol dışı titremeler oluyordu. Bunun dışında 5 derecelik havada ince polarla okula 30 dakika yürüyerek gidiyordum ve bildiğiniz o soğukta terlemekten sırılsıklam oluyordum. Arada bir durduk yere nabız yükselmeleri yaşadım. O nedenle kimseye clen veya ventolin önermem. Kişinin kendi isteğine kalmış.

9. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    draft uyarın için sağol zaten çok uzun süre kullanmıyıcam.rica etsem x stix i bunun yanında nasıl kullanıcam hakkında bilgi verebilirmisin ?

10. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Draft, konu akışını bozmak istemem ama hala bulktayım, bitinceye dek yağlanmamak adına ventolin kullanımı nasıl olur ? Yada definasyonamı saklıyım ?

11. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ventolin in tam anlamıyla özelliği yağlanmayı önleyici mi yoksa yağ yakımımıdır daha çok hangisi ?

Sayfayı Paylaş