varmısın yokmusun Tony'nin yarışma videosu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jarhead tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Beyler jarhead'ı kefıl gostermesı gıbı benı de ekledı face'den..

Henuz bugun sabah gırdıgım lys'den dolayı konusamadık ama sonucta forumun adını vermıstım ben ve o da ekledı benı..

Bu da demektırkı kendısı orjınal Tony.. :)

TonyTezer bunu beğendi.
  2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Amerıka'da yasadıgın zaman olan zorlukları (sporla ılgılı, o zamanlar ve sımdının kıyaslaması yanı) ve bu sporda gordugun onemlı asamaları anlatır mısın tony, ne de olsa eskı müsabıksın.. Bırıkımlerınden yararlanırsak sevınırız.. ;)

3. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul

America'da ozlellike Los Angeles'te bu sporu yapmak Turkiyeden cok daha kolay cunku eger Gold's GYM veya World's GYM de idman yapiyorsan surekli pro bodybuilder arkadaslarla temas icindesin ve bu sporu 24 saat yasiyorsun..Flex Wheeler, Paul Dillete, Roland Kickinger, Nasir Sumbati,Will Harris hatta Tom Platz'le birlikte idman yaptigim zamanlar oldu ve bu muhtesem bir duyguydu.

Samir Bannout beni bi kac yarismaya hazirlamisti ve gercekten isi iyi bilenlerden biri.. Arnold Schwarzenegger cok alcak gonulu sakaci (zampara)ve benim Turk asilli oldugumu soyledigimde Turkleri severim demisti..en mutlu anlarimdan biri True Lies filimine casta beni yollamasi cunku Arapca bildigimi bilyordu. Super bir ati vardi Will Roger's park'ta ve benim kiz arkadasim (o zamanlar) onun atlarinin sorumlusuydu onun icin bi kac at gezimizde oldu :D

Yarismalarda heryerdeki gibi cok politika vardi,yani hakemlerle aran iyi olmali :( bende sporu sevdigim icin yaptigim icin hakemler beni fazla ilgilendirmedi
    cogu hakemlerde biz yarismacilara guzellik yarismacisi olarak bakiyordu ve bir kac skandal oldu bende onlarin oyununu ortaya cikartmaya calistim NPC beni Federasyondan atmayla tehdit etmisti..IFBB reklam odakli olmustu. Hatta Vince Tayler cok yakin arkadasim 2000 New York Mr.Olympia gorusmustuk ve bu sporun nekadar cigrindan ciktigindan sikayetciydi...Mohammed Bin Aziza vefat etikten sonra herkez bir derin nefes aldi sonra daha manyak seyler yapmaya basladilar. Dorian Yates senede$ 60.000 sadece GH'e harciyordu simdi durumu maglum....saglikli kalin dostlar ;)

gurbuz1, pastnova, zigbog ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    tony anladığım ve gördüğüm kadarıyla bu spora aşıktın... nasıl bıraktın ve şu anki haline nasıl alıştın mesela ben ve benim arkadaşlarımın çok iyi vucudu olmamasına karşın çok az geriye gitsek, biraz yağlansak ve ölçü kaybetsek psikolojimiz bozuluyor... senin bayağı bir kaybın söz konusu... kendini nasıl alıştırdın bu vücuda..

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle Tony seni sitede görmek hoşuma gitti varmısın yokmusuna renk katan isimdin sen ayrılınca zaten programın tadı kaçtı neşeli insanları severim Arnoldla tanışmışsın benimde hayallerimden biriydi Arnoldla aynı spor salonunda antreman yapmak ama olmadı işte dikkatimi çeken konuyu başka yere çekmek gibi olmasın Arnoldun Türkleri sevdiğini yazmışsın herhalde ermeni soykırımını politik nedenlerle tanıdı siyaset hayatı bitince umarım tekrar Türk dostu olur

TonyTezer bunu beğendi.
  6. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul
    Evet ben hala bodybuilding yapiyorum ama o eski halimi veya her hangi birinin korumasi kolay degil..

Forigno mesela son Olympia'ya katilmadan bir kac sene oncesine kadar baya bi erimisti..Hatta Arnold bile sadece filim zamaninda yukleniyor ve formunu toparliyor.. Flex araba kazasindan sonra 230Ib 190 dustu ama hemen toparlayip Arnold Classic'igi kazandi :D

Bu sporun kotu yonu cok namkor olmasi ama iyi yanida temel saglamsa ve kucuk yastan baslanilmissa 8-10 haftada vucudunu tamamen transforme edebilyorsun..yani ben gunde 1 kilo kirmizi et 20-25 yumurta 2 ton baligi yesem yaninada haftada 300mg primobolon ve Deca yapsam iki ay icinde 10-12 kilo yagsiz kas hacmi yapabilirim...psikoleji'de cok onemli... ama ben su an ilac kullanmak istemiyorum natural takilyorum fit kalmak istiyorum..ama baya gucluyum eskisi gibi olmasada (incline bench press 480 Ib 7 tekrar)
    Flex bile benim bastigim kilolara yaklasamiyordu :D

sende bir zamanlar eski vucudunu ozliceksin dostum!! ;) Allah'in emri...

pastnova ve dexterrr bunu beğendi.
  7. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    tony seni burda görmek çok güzel. ben 19 yaşındayım bende natural takılıyorum ARNOLD İLE ÇALIŞTIGINI SÖYLEMİŞTİN van damme ile de çalışmış mıydın?

8. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul

Yon Van Damme benimle calismisti :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:45 ----------

Arnold bana sen Turksen iyi adamsin dedi ;) Ama tabii bildiginiz gibi California iyaletinde cok Ermeni asilli Americali oldugu icin ve Ermeni lobisini cok guclu oldugu icin secimlerde babasi SS MENSUBU OLDUGU ICIN surekli Musevi derneklerine ziyaret be bagista bulunyor..Politika geregi el mecbur oldugu icin yasayi mecbur olarak onaylamak zorunda kalmis olmasi agsikar

sevgiler
    Tony

van_damme34 bunu beğendi.
  9. SANDOW

SANDOW Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    muhendis
    Yer:
    istanbul
    Selam Tony,

Bir kac sey yazmak istedim sadece surc-i lisan edersem de bastan affola. Ben de onceden biraz sana sinir olup sonradan ısınanlar tayfasındanım. Bu son okuduklarımdan sonra itiraf etmek gerekirse hayranlık seviyem bayagı bir arttı. Bir sey sormak istiyorum NASIL YA??? Nasıl bir insan hayatına bu kadar cok seyi sıgdırabilir. Altı dili akıcı sekilde konusacak kadar ogrenmeye calıssam heralde dısardan bakan biri onume para atardı dilenci sanıp. Ustune ABD'de rüyanda göremeyecegin (nasıl bir ruya olur ki, olsa olsa kabus olur heralde )pro VG.cilerle calıs ve musabık olacak kadar iyi bir vücut yap. Sonra çık tv'ye kim begenir kim begenmez takılmadan sadece kendin olarak bir ülkenin hafızasında yer edin. Hiç mi korku denen illet rastlamadı hayatta sana hiç mi ulan bu işin sonu nereye varacak demedin? Cok mu şanslıydın yoksa kendi şansını yaratacak kadar cok mu kararlıydın? Simdi 10 saniyeliğine bırakıyorum bay ciddi modunu, 10 saniyeliğine senin gibi pozumu alıyorum, kollarımı birlestiriyorum hafifce yana donus ve son soz: you rock man!!! thums:

TonyTezer bunu beğendi.
  10. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul
    Selam Sandow,
    bende bazen kendime sinir olup sonra kabulenyorum :D

kendimi ovmeyi sevmem..ama bir sey diyecek olursam hayatim gercekten cok alakasiz karisik ve on yargiya cok acik. Bende bazen eski gunler kafamdan gecirdigimde istedigim herseyi artisiyla eksisigile zevkini cikardim diye bilirim..

Kucuklugmden beri her turlu her ortamda ve her kafa yapisini gordum duydum ve anlamaya calistim..Sudi Arabistan collerinden (Jidde,Taif) mantik disi insan iliskileri ve onyargi,devlet yapisi..America hayaller ulkesi,macira diyari (New York,Los Angeles,Oklahoma)bizde hersey var biz en buyugu en iyisini yapariz..dunya bizi takip ediyor..biz haric herkez cehenneme kadar yolu var mantiginida anlamaya calistim...ama benim amacim spor ve Vucut gelistirmenin zirvesine ulasmakti yani Mr.O (Mr.O olmustum bir kere...Mr. Oklahoma!! :D)

Kucuklugumde hep Arnold'un posterleri vardi evin her yerinde ve Pumping Iron beni hep motive etmistir (her Allahin gunu izlerdim) ve Los Angeles'te onunla tanisip..idmanlarda arkasinda durmak super bir hiss demek az kalir.
    Samir Banout,Lou Forigno,Tom Platz,Flex Wheeler hepsi hakin arkadaslardi..yarismalarda hakemlere yalakalik yapmiyan nadir kisilerden biriydim cunku kendim cok calistigim ve aylarca diet yaptigim vucudu su hakemle bu hakemle iyi olalim diye yapmadim..

Sans mi kararlilikmi?
    Sansi herzaman tercih ederim ama tabii cogu zaman sansi kendimiz yaratiriz. Arabistanda yasadigim zamanlarda Arapca okuma yazma ogrendim,Turkceyi sag olsun babam bana ve kardesime ozel ders kendisi verdi :) Italiancayi cok kucuk yastan beri kafaya koymustum oda ilk baslarda CD'lerle basladim sonra okulda bir kac ders aldim sonrada Italya'ya 6 ay tasindim ve hep pratik yaptim guzel Italian kizlarla :D New York'ta Italianlarla mahalesin'de yasiyordum..Polonyacada eski esimden kaptim..ama burada onemli olan istek,bir seyi cok istersen olma sansi cok yukseliyor..hersey istedigin gibi olmasada bu sefer daha deyisik sana ait deneyimler yasiyorsun ama temelinde senin yolunda gidiyorsun..benim yaptigim pek fazla bisey olmadi hersey otomatige balanmis gibiydi ama cok az pismanligim var ve ben buyum diyorum ister sev ister nefret et..kendinin onyargilanmasini istemiyorsan sende onyargiyla savas.

benim hikayelerim bitmez daha anlatacak cok sey var!!! :D

Thank you for reading! Keep bench_O

11. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Otursak seninle şöyle günlerce sohbet edebilirim. Tahmin ediyorum senin anıların anlatmakla bitmez :)

TonyTezer bunu beğendi.
  12. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    link kırık bende merak ettim Tony'nin eski halini düzgün link koyarmısınız

13. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul

Butun videolarimi gormek icin cok basit Youtube'a girin www.youtune.com Arama motoruna Tony Tezer yazin voola veya Tony Tezer Bodybuilding!
    Comment veya rayting yapmayi unutmayin :D

14. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Tony seni burada görmek çok güzel. Renkli bir kişiliksin, '' Sonunu düşünen kahraman olamaz lafı '' herhalde senin gibiler için söylenmiş olsa gerek. Varmısın Yokmusunda sürekli izlerdim seni. Tasvip ettiğim hareketlerinde vardı beğenmediğim hareketlerinde. Ama genel olarak insanları değerlendirirken, başarmış olduğu şeyler o insan hakkında fikir sahibi olmamı sağlar. Bir insanı sevmek zorunda değilsiniz ama başarılarına saygı göstermeliyiz. Sana karşı sempatim ve saygım var gerçekten bir çok kişinin hayalini kurduğu şeyi sen başarmışsın, çok zor bir hayatın olmasına rağmen. Siteye fırsat buldukça girmeni isterim, çünkü çoğu şeyi başarmış bir kişiye sorusu olacak çok arkadaşımız var. Senin yönlendirmelerin, doğru antreman, steroid ve besin takviyeleri konusunda hangi aşamalarda kullanmaları veya kullanmamaları gerektiği, yararları ve zararları konusunda senin ağzından yazman, yeni ve orta derecedeki sporcu arkadaşlarımız için çok faydalı olacaktır. Şansın hep açık olsun Allaha emanet ol.

15. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul
    Lionking, bu icten olan yazin icin tesekkur ederim,akilli bir, iki dusunceli olmus. Burada ben herzaman varim!! isediginiz sorulari sorabilirsiniz bende cevap vermeye hazirim. Steroid'la ilgili olsun antiraman sekli, yarismadan once ne yapmak lazim hangi boya kulanmali nasil kulanmali.Steroid biriktiktan sonra ne dengeliyeci baska seyler kulanmali mesela...ama bunu bilinki genc kardeslerime Steroid kullanmalarini tasvip etmiyorum ama kulanmakla israrlisalar en azindan duzgun kulansinlar cunku her gelen gecen bir kur formulu cikariyor ve bilen bilmiyen kulaniyor sonra zarar goruyorlar. Ozelikle bayan yarismacilar geri donusmez zararlara maruz kaliyorlar kazanma hirsiyla.. anyways kendinize iyi bakin seviyorum sizleri!!
    T3

DEXONİA, pastnova, lionking35 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul
    https://www.youtube.com/user/TonyTezer?feature=mhsn

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:01 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:04 ----------

occaner bunu beğendi.
  17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    TonyTezer bunu beğendi.
  18. TonyTezer

TonyTezer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anadoluhisari,Istanbul
    Guzel yakalamissin!! Evet bu konuda baya sanslidim. Benim hayalimdi Arnold'la beraber bir set yapmak! Ama Allah daha fazlasini nasip etti. Will Harris ne yemem gerekiyor diye evime gelirdi, simdi Olympia'da. Lee Priest ust kat komsumdu ve bir kere kiz arkadasinla kavga ediyordu zor ayirdim! Kiz az kalsin dovuyordu ;)

Sayfayı Paylaş