van damme ve ben

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ketuda tarafından 20 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ketuda

ketuda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çocukluğum artisi ... 8)

2. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    agbi yakalamisken 2 tane caksaydin yavvv :) görseydi bir türkle dögüsmek filmlerde artislik yapmaya benziyormu benzemiyormu ?

3. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Gürkan acaip komik mesajlar yazıyorsun, severek okuyorum.

4. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    benım hem cocuklugumun hemde sımdının en sevdıgım bır ıkı oyuncusundan bırı..bence dalında hala no.1

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    modası geçen hollywood starlarının gözdesi nedense hep Türkiye oluyor :lol: .

6. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadasin sanirim... tricepslerde eksiklik görüyorum. bicepslerde gereken yüksekligi yakalayamamis. cok kilo az tekrar ve biraz cardio ile cözemeyecegi bi sorun yok ama daha cok kas kütlesi gerekiyor bu arada jinekomastide olabilir. kac aydir calisiyor arkadasin :lol: :lol: :lol:

saka saka yanlis anlamayin bende severim fandaymi :) cok karizmatik ve ayrica sempatik birisi. ;)

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

ben de cok severdim ama artik bitmis gibi duruyor...

8. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    saydam haklisin... adam biraz yaslandi ama sanirim birazda bikti bu islerden. Cünkü bu islerin yas ile alakasi yok sonucta 60 yasindaki adamlarda ne vücutlar oluyor görüyoruz. adam bikmis sanki hayatindan. öyle duruyor. yada bana öyle geldi.

9. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    kan sporu diye bi filmi vardı..belki hatırlarsınız..
    süperdi..
    tv de her yakaladıımda izlerdim :D :D
    şidoşi tanaka'nın öğrencisi ;)
    yaw 3 tuğlayı üst üste koyup bi vuruyodu ortadaki tuğlayı kırıyodu :D
    e o zamanlar biz de ağzımız açık izliyoduk ..

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    hani birde abisini sakat birakiyor bi tayvanli mi cinli mi her neyse iste adida tong po olacakti sanirim ondan intikam falan aliyor . kan sporundan aklimda kalan bi sey var. vandamin bir sey kirdigi sahneydi tugla mi tas mi bilmiyorumda... onu kirdiktan sonra esas kötü adam (hani su her van damme filminde boy gösteren iri yari kasli cinli) diyordu ki tuglalar karsilik vermez. bu lafin aynsini bruce lee zamaninda bir filminde aynen o iri cinli abimize demisti aslinda. resmen ordan alip oraya yapistirmislar. bruce lee nin hangi filmiydi unuttum ama seyredenler bilirler adada bi dövüs turnuvasi oluyor falan bruce abi oraya gidiyor kiz kardesinin intikamini almaya. hehe zaten iki filmin konusuda birbirine benziyor. ne kadar ilginc.

11. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    o filmin ismi ADADAKI CANAVAR olmasi lazim.

12. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    kemikleri esnek olsun kizlar gibi kivirsin die baleye gonderilen daha sonra mahallede dayak yiyip karateye baslayan..badi calistiktan sonra hollywood'a giden orda chuck norris'in korumasini doven...golan globus tarafindan farkedilen yarmis bir dovuscu.

alnındaki şişkinlik küçükken boş havuza balıklama atlamayla çakıldığından beri var

action filmlerinin arızalı oyuncusudur aslında iş yönetmende bitmektedir ama john woo bile bunun farkında olamadığı için adam hep harcanır en iyi çıkışını blood sport la yapmıştır ki onu en iyi kullanann yönetmen newt arnold dur. jean için bu film hayati öneme sahiptir çünkü bundan sonra çevirceği tüm filmlerin bu zamana göre yarısı blood sport un kopyalarıdır.80 lerde bazı gençlik kesimini derinden etkilemiştir ayrıca ünlü vuruşu vardır (hayatımızı etkileyen dönümsafhaları)jean claude van damme şöhret olmayı aklına koyup belçika lardan gelen bir genç.. elbet hah deyince gel film yapalım olmuyo bir çok denemelerin sonuçsuzluğuna rağmen tarik bin ziyad misali yılmadan l.a de ikame etmeye devam eden jean bir yandan da lokantalarda çalışarak ekmeğini çıkarır, günün birinde çalıştığı restauranta gelen bir yapımcıyı zor bela arka sokağa çekebilmiş ve haraketsiz durmasını söyledikten sonra adamın kafasının üstünden malum döner tekmeyi atınca yapımcı hayretle ikna olmuş-kim olmaz- ve van damme efsanesine yol vermiştir..

13. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    profosyenel olarak ilk cektigi film kan sporudur ve bu filmi cektikten sonra nasil olsa bu film izlenmez diye tam 4 yil rafta kalmistir.ve 4 yil sonra vizyona girincede gise rekorlari kirmistir

14. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    zamanında hayranı olduğum ilerde onun gibi olacağım dedikten sonra farkında olmadan hacimce çok geçtiğim zat
    tong po ile döğüştüğü filmde vücudu oldukça adeleli ve estetik tabi gençliğinde etkisi
    b.lee nin oynadığı film ejder kalesi diye oynamıştı türkiyede
    iri yarı çinli :bolo yeung

15. faruk803

faruk803 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    var
    Yer:
    izmir
    hayır arkadaşlar ilk filmi kötü bir rus dövüşçü olduğu no reat reat no surrender filmidir.bu filmi hatırlarsanız merhum bruce lee canlanıp hocalık yapmak için geri gelir bu filimde.sonrasında kickboxer la devam eder tayland da geçer film tong po abisini sakatlar falan akibetinde bu filmden 5-10 tane daha çekilmiştir sasha mitchell oynamıştır devam filmin de ama tabikide ilk filmi yakalayamaz.sonrasında blood sport gelir ve bu filminde devamı gelir ama yine başarıyı yakalayamaz vandamme sizdir çünkü.

16. ermantufan

ermantufan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Officer
    Yer:
    Marmaris
    kana kan en iyi filmi

17. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    cehennem filminde kendisi küçücük hücrede lağım suyunun yanında şınav mekik vs... vücut yapıp salona ihtiyaç duymamıştır hücreden çıktıktan sonra kaç kişi pataklamıştı heyt bea:)

18. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Bana göre dünyanın en estetik ve hacimce de en hacimli sporcusudur.onun biceps'lerindeki tepe (hem de bicepsleri çook uzun olmasına rağmen) hiçkimsede yok.triceps inin yanındaki kasın uzunluğuna gelince( o kasın adını bilmiyorum) adamın sitesine girin bakın resimlerine,o kas dünyada kimde vandamme kadar uzun ve hacimce de çok estetik???? kimsede. kısaca Vandamme benim gözümde her kasını gayet yeterince doğru düzgün çalıştırmış biri; yani vücudunda herhangi bir kasını birazcık bile daha fazla geliştirse kaba görüntülü olucak ama adam o kadar iyi ayarlamış ki her kasın hacim derecesi ve estetiği müthiş.Koldaki 4 kas ta en belirgin en estetik olarak Vandamme'dadır araştırın görüceksiniz.49 yaşına geldi,adamda hala göbek yok,hala yerinde vücudu.Ayrıca bu adamı yeteri kadar hacimli bulmayanlara,adamın şişme bebek gibi olsa daha iyi olucağını düşünenlere ufak bir hatırlatmada bulunayım.bu adamın mesleği ney, aktör değil mi? peki ne aktörü,ne tür filmlerde oynuyo?? aksiyon.o halde bu adam çok kilolu(ronnie,jay vs. hepsi berbat bence) olmayacak ki dövüş sahnelerinde yumruğunu ve tekmelerini hemen hızlıca atabilsin. bi hayal eder misiniz ronnie ile vandamme ın yumruk hızını.ronnie daha kolunu kaldırana kadar vandamme 2-3 tane okkalı çakar mı çakmaz mı? ayrıca Vandamme'ı yeteri kadar hacimli bulmayanlara onun ilk filmi olan Karate Tiger ve 3.filmi olan Black Eagle filmlerinin görüntülerine adamın sitesinden bakmalarını öneririm.bu filmlerinde ne kadar kalıplı olduğunu bakarsanız görürsünüz.Vandamme ın gençliğinde en kilolu olduğu filmler bu ikisidir. ermantufan,adamın kana kan isimli bi filmi yok,Kan Sporu demek istediniz herhalde.2.filmiydi o. www.fandamme.net benim en beğendiğim filmi The Quest,Lionheart,Maximum Risk ve Nowhere to Run ve The Replicant'tır.aslında bütün filmlerini severim ama en beğendiğim bunlardır. Bu uzun mesajımdan sonra beni sakın Vandamme'ın akrabası,onun dindaşı veya vandamme ı överek bi yerlerden prim alan biri sanmayın da. Sadece bilgi sahibi olmadan fikir yürütmelerden hiç hoşlanmam.ne yazık ki çok kıskanç bi toplumuz.haksızlığa tahammülüm yoktur benim,yiğidi öldür hakkını ver demiş atalarımız...

19. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    benim esas merak ettiğim. hani van damme 166kg kaldırıyor yazıyor ya bir çok sitede nasıl kaldırıyor yani koparmamı bench mi? ntv de yayınlanan bir programda onu 100kg ye yakın olduğu zamanlarda yaptığını söylüyordu şu anda baya kilo kaybettiğini söylüyordu

20. kurt sloane

kurt sloane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bomberman filmin adi enter the dragon(ejder kalesi)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:04 ----------

Van damme çok doğru söylüyosun

Sayfayı Paylaş