van damme roportaj

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve j.claude.er tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    başka bir konu altında daha paylaşmıştım bu video yu ama daha fazla insanın izliyebilmesi için tekrar paylaşıyorum.videoda çok güzel şeyler anlatıyor van damme ama sonuna dogru hepimizin işine yarıyacagını düşündügüm bilgiler aktarıyor.iyi seyirler.

http://video.cnnturk.com/2007/programlar/8/2/jean-claude-van-damme

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    çok az kişi izlemiş :)

3. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    çoçukluğumun idolü. kan sporu, kıck boxer,lion heart filmleri sevmişimdir.
    filimlerini 13- 18 yaşlarında defalarca severek izlediğim sahıs.

kendisini yıllar önce alanyada görüp tanışma fırsatı buldum. espirili ve şakacı güler yüzlü.
    boyu filimlerde daha uzun duruyor boyu 173 civarı. omuzlar geniş boyuna göre estetik bir proporsiyonu var. zaten o boyda belli bir kiloyu geçmemek gerekli estetik açıdan.

çalıştığı restoranta gelen bir yapımcıyı sokağa çıkarmış ve haraketsiz durmasını söyledikten sonra adamın kafasının üstünden döner tekmeyi atınca yapımcıyı ikna etmiş. adamın zaten bir film star elektiriğine sahip, şeytan tüyü var aktör olması gayet normal..
    aktör oluncaya kadar taksi şöförü, bar fedayisi,koruma, lokanta çalışanı gibi çeşit çeşit işlerden ekmeğini çıkarmış.

İngilizceyi Amerikaya geldikten sonra cizgi filimlerden öğrenmiş :) kaldıkı belçikada almanca ve fransızca konuşulduğu için her nekadar usa'da anadil english olsada adamlar 2-3 dil bildikleri için vandamın zorlandığını sanmıyorum..

j.claude.er bunu beğendi.
  4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bende kendisinin bütün filmlerini izlemişimdir. bazen canım sıkıldıgında tekrar tekrar izliyorum. boyunun 178 oldugu yazıyor bi çok yerde ama 175 miş. van damme in ünlü oluncaya kadar çok zorluklarla geçmiş bi hayat hikayesi var herkese örnek olucak bi hikaye inş. önümüzde ki günlerde onuda paylaşırım.

Sayfayı Paylaş