V-pills işe yarar mı ? yada baska bıldiginız kesın sonuclu yontemler varmı?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve verseca tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 56 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    androjenle testesteron farklı seylerdı yanlıs hatırlamıyorsam. kitap suanda yanımda degıl. tekrar bır goz atıp yarın yazarım. ama genede 1 cm fazla olcagına 1 cm az olsun saglıklı olayım. fazla hormonun zararları olculmez derecede yıkıcı =(

2. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    duzelteyım. testesteron , adrojen gurubu hormonların bır uyesı. yani testesteron gıbı cınsel hormonların bir kacının gırdıgı bır grubun adı androjen hormonlarıymıs. Androjen hormonları , Kas ve kuvvet artısıyla beraber erkek ve kadındaki cinsel orgonları da buyultebiliyormus. ama yazar olcu konusunda bır bılgı vermemıs. tabi bu sadece testesteron alarakta olabılr ama androjen hormonlarını alarak daha garantı olabılır dıye dusunuyorm.

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0

Yukarıdaki resme baktığımızda bir inanış gereği boyunlarına malzeme takıyorlar ama yıllarca sonunda boyunlarında uzama meydana geliyor.....normalde imkansız gibi ami adam sebat etmiş inanışı gereği yapmış..

4. zeromax

zeromax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    care war

slm arkadaslar oncelıkle yorumlarınızı okudum herkes kendınce haklı olabılır ama unutmayın bılım we ılım gercekten ılerlıyor tıpta caresı war ben yaptım bunu turkıyede ıı bır doktor war gercekten 5 santıme kadar buyume oluyo ısteyen warsa ırtıbata gecsın doktor ıle gorussunthums:

murattiii bunu beğendi.
  5. murattiii

murattiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla 20 gündür ürünü kullanıyorum cinsel isteğimi 100 de 90 artırdı ancak boyutla ilgili sorunum var ben ona care arıyorum ama gercekten de bu ilaç kesinlikle insanı azdırıyo

6. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yarasaydı iş arkadaşım çoktan bana bahsederdi. 3ay önce 300 tl verip aldı. Daha doğrusu çekindiği için netten bana aldırdı. Adreste benim bulunduğum bölüm. Düşünün adama bayanların yanında paket falan geliyor. Sonra dedikoduya bak:D

Arkadaşlar zannedersem jelqing sistemi diye bir sistem var antrenman vs. bir şey o da max 2 cm vs.

İlişkili diğer konuda insanoğlu hep daha fazlasını istediğinden kadınlar kesinlikle büyük penisli erkeklerden hoşlanıyorlar. Nereden biliyorum. Yabancı hatunlardan :D Dinimiz gereği Türk kadını böyle bir arzuyu dile getiremez. Sadece içinde kopan fırtınalar vardır.

Cinsellik yemek içmekten bir farkı yokta toplumun geleneklerinden bu noktadayız. insanlar bir araya geldiklerinde ayrı bir maske takıyorlar.

Bu iş kafaya takanlar şu jelqing sistemini araştırsın azda olsa faydası olacaktır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:04 ----------

Mesir macunuda aynı etkiyi yapar. Hem de çok daha ucuz.

7. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Penisini sadece cesitli "Jelqing" teknigi ile buyutebilrisin.
    simdi burada aciklamak istemiyorum.
    google a yaz.

8. ALBERTO

ALBERTO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba oncelıkle konuyu hortlatıcam belkı ama madem fızıgınız ust duzey bır goren donup bır daha bakıyor boyunuzda var vucut gelıstırmede yapıyorsunuz e butun bunları yapınca vucut gelısınce cınsel organınızda buna orantılı olarak gelısmesı lasım degılmı vucut gelısıp buyuyorsa oda buyur gelısır manyıksal olarak yanlısmıyım :)

9. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    v-pills ve benzeri penis i büyüttüğü söylenen haplar,sadece ereksiyona yardımcı olur...sertleşme sorununuz varsa eğer kullanın bu hapları....büyütücü bir etkisi yok...

10. galipabi

galipabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    v pills kullandım. etkisini gördüm. deneyimimi anlatacağım.

öncelikle 7 cm uzama falan öyle bir şey yok. bu vaatler de malı üretici firmadan aldıktan sonra satışlarını artırmak için göz boyayan satıcıların işi.

diğer yandan merdiven altında sahte ürün yapıp yollayanlar var. peynir değil ki tadına bakıp alasın kullanıyorsun kullanıyorsun sonra peşine düşmüyorsun zor anlıyorsun sahte olup olmadığını. internetten alıyorsanız tavsiyeyle ya da en azından sabit bir dükkanı olan yerlerden alın.

ben diyetisyenim. bir şekilde sağlık ve estetikle ilgiliyim ve arkasını araştırarak kullandım. ilaç etkili mi? etkili. ama boyu uzatmıyor, dolgunluk verip hacmini artırıyor. ereksiyon tamamen penisteki kılcal damarlara kan pompalanıp doldurulmasıyla gerçekleşiyor. v pills de bu damarların kan tutma kapasitesini artırıyor. en basit olarak yaptığı iş bu. yani deri uzamaz ama ereksiyon hali eskisinden net olarak daha dolgun oluyor.

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İlaçı kullanan biri olduğunuz için size bir sorum olacak. Penis büyültmenin mümkün olmadığı bir gerçek cerahi operasyonlar dışında. Fakat kullananlar damarları açtığı için dolgunlukdan bahsediyor sizde aynısından bahsetmişiniz. Benim sorum şu olacak ilacı kullanalı acaba ne kadar süre geçti ? Yani merak ettiğim daha doğrusu şu ilacı misal geçen hafta bitirdim diyelim ve dolgunluk hala duruyor. Fakat bundan 1 ay sonra da aynı şekilde duruyor mu yani bu dolgunluk yada hacim kalıcı mı yoksa geçici mi ?

12. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    bir kutu şu kadar TL, iki kutu şu kadar TL, üç kutu şu kadar TL diye satılan ürünlerin hepsinden uzak durun :)

Ocensers bunu beğendi.
  13. galipabi

galipabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şu an üçüncü kutudayım. bu konuyu ben de soruşturdum tavsiye eden arkadaşım iki ay önce bitirdi bi sorun yok diyor.

arkadaşın dediği gibi internette sahte çok oluyor. elden dükkandan almak daha iyi. indiridim de yaptırdım alırken.

14. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    simdi bu baslığı görünce bi hikayem var paylasmak istedim..

bi kac sene önce adana ya gidip geliyodum orada supplement vs satan o dönem cok güzel yerler vardı fiyat olarak uygun filan..

ordaki esnafta bana bu ilacı göstermisti makara yapmak icin sohbetimiz vardı adamla bak böyle bisi geldi cok fena uzatıyomus bilmemneymis dye dalga gecmistik..

sonra ben bunu aldım bizim tabiri caizse kalbi şeyinde atan bi arkadasımıza multivitamin dye verdim :)

bana fazladan geldi al içersin günlük yorgunluğun filan gider dye vermistim :D

bu atladı hemen belei dye aldı eyvallah falan .. 3 hafta sonra ağlayarak telefon etti bana ..

- olm bi haftadır bişeyler oluyodu zaten ama bugün hepten sapıttı ne ereksiyon olabiliyorum nede ereksiyon olabilsem bosalamıyorum resmen uyusuk halde 3 saat bosalamadım kızdan özür diledim gönderdim 3 saat didindim heryerim koptu elimi ayağımı kaldıramıyorum dye arayınca çok pis vicdan azabı yaptım tabi anlattım mevzuyu kendisine bi hafta kovaladı beni heryerde aramıs :D

neyse hos bi saka değildi ama dolayısıyla etkisinin sadece bu olduğunu öğrenmiş olduk o zaman hic piyasada yoktu bunlar böyle internet filan ..

çocuğun hayatı kaymıstı toparlaması yne bi kac hafta sürdü ..

aman sakın dyorum özetle

Azi ve AnkTıp92 bunu beğendi.
  15. selçuk karagöz

selçuk karagöz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yanlış anlama ama senin tek çare elenor elizabeth :D :D

16. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Haydar Abi ne diyor. 10 cm'nin üstündeki her boyut aynı kapıya çıkıyor :D

17. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Boyunun uzun olmasından ziyade cinsel birleşmenin uzun olması daha önemlidir. Bu yönde bir sorununuz varsa eğer Kegel Egzesizleri uygulayabilirsiniz, faydası olacaktır.

18. v-pills

v-pills Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bence yarar arkadaşlar.

19. yorgunkalp

yorgunkalp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sakın kanmayınnn

arakdaslar sıze basımdan gecen seyı anlatımm v- pills ile ılgılı bundan 2 ay once bende enayılık yaparak aldım bu urunu ve 300tl parayı bayıldım sonrasında ıkı gun kullandım ve bır an kullanmaktan vazgectım urunu aklım basıma geldı ya zararlı ıse dıye tamamen aptallık dıyee para bosa gıttı anlıyacanız neyse aradan zaman gecıor ve satıs yaapan sahıs benı arayarak beyfendı ozur dılerız sıze orjınal urun gondermemısım dıyerek orjınalını gondercez sırket hatası dıyee ustune 300 tll para verecegız dedıler para kargonun ıcınde olcak dıye bende kabul ettım ve tamam dedım halbukı parayı alıp urunu cope atacaktım neyse kargo gelıor gelmeden bır gun once sahıs benı arıor beyfendı yarın kargoyu alırken kargo sırketıne 300tl verın urunu alırsınız dedı sonra köseye gecer kargonun ıcınden parayı alırsınız farkeden bırsey olmas dedıler zaten bunu dıyınce bende dolandıralacagımı anladım ve kargoyu almaya gıttıgımde kutuyu ınceledıgımde ıcının bos oldunu ve urun olmadgını anladım ve ıadesını yaptım sonrasında da agzıma gelenı saydım sakın ınanmayın bu tur kısılere bende demesıııı ...kanmayın sonra basınızı duvarlara carparsınız kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:14 ----------

http://www.v-pillsanabayisi.com/ sakın kanmayın tamamen duzmece dolandırorlar bos kutu gonderıorlar

jankad bunu beğendi.
  20. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vay be foruma V-pills konusu bile açılmış :D:D

Bu kegel egzersizlerini idrar yaparken yapınız diye anlatılmış...Ben mastürbasyon yaparken kegel egzersizlerini denemek istiyorum:D,ileri de prostat falan sıkıntım olur mu?

pasak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş