Vücuttaki Ağrılar ve Sesler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar omuzum özelikle çok ağrıyor göğüs hareketlerini evde sandalyeyi yatağa dayayıp ayaklar yatakta kafa sandalyeye dayalı vaziyette göğüs hareketlerini yapıyorum aylardır ama bugün yarıda kesmek zorunda kaldım antremanı yastıksız yapıyordum yastık koyunca kafamın altına 2 büklüm oluyor boynum yastığı koyma amacım acımasın diye kollar kollar boşta kalıyor ama kaldırıp indirirken yanlara vuruyor kollar felan bugün yastıksız yaptım bench press yaparken dumbelli kaldırdığım zaman sırtımdan kütürdemeler geliyor eklemler oynuyormuş gibi sürekli her yukarı kaldırdığımda oldu bu daha sonra omuzlar iyice ağrıdı bıraktım yarıda belim felan da ağrımaya başladı arada bir ağrıyor bugün kü yaptığım antremandan beri o kadar 5dk ısındım antremanı bitirip esneme hareketleri yapcaktım tamamlayamadım bir de bunların dışında sol bacağımda da bir gariplik var ısınırken 2 sini de sırayla 5-10 defa bir yere tutunup yukarı aşağı hareket ettiriyorum ısınsınlar diye sağda bir sorun yok ama solda aynı sırt gibi hareket ediyolar kemikler yukarı kaldırınca sıkıntı yok indirirken ses geliyor böyle çıt gibi ses değil baya bir değişik sesi var çıt sesi sadece mekik çekerken ayakları aşağı yukarı kaldırırken oluyor 2-3 gün ara vercem ağırlık kaldırmaya da bunlardan nasıl kurtulabilirim o kadar ısınıyorum hep benim başıma geliyor sanki bunlar

2. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Spor yapış tarzın uygun değil ya adam gibi salona git ya da hareketlerini değiştir. Sakatlık yaşarsan ömür boyu seni takip eder. Mantıklı yapın sporu adamlar boşa o aletleri geliştirmiyor. Tam benzerini karşılamıyorsan aynı kası çalıştıracak bir sürü farklı egzersiz tipi var. Isinma şeklin bile yanlış

Sayfayı Paylaş