vücutcu arkadasa sahip olmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Veyron tarafından 5 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    arkadaslar eksisozlukte gezinirken gördüğüm bu başlıktaki 2 yorumu aktarıyorum aynen:
    ''hiç eşcinsellik imalarına filan girmeden bildiğimiz arkadaşlık modelinden tarif edelim. insanın (yani erkeğin) hayatında bazen böyle dönemler olur. mahallede ya da okulda filan -herneyse- arkadaş grubunuzda vücutçu birisi olabilir. siz onun arkadaşısınız o da sizin. bildiğimiz genç erkek gurubu işte. neyse bu arkadaşla dolanmak normalden farklı olur. zira yanınızda böyle birisi olunca en basit konular bile "ulan şunlara girişsek ne biçim kaçarlar ha", "olum sen vurma, adam ölür lan, hehe" gibi gerzekçe bir noktaya kayar. dolayısıyla onun olduğu yerde olayların merkezi odur ve konular da hep onunla ilgili yani onun üstünlüğüyle ilgili hale gelir. bunu zaten biz yaparız ama onun da hoşuna gider. keza grup içi şakalaşmalarda itişmelerde de o varsa hemen "abi dur tamam" noktasına gelinir, hiyerarşik pozisyon daima korunur. ama nedir, o da insan işte. arkadaşımız sonuçta. biz de onun arkadaşıyız, di mi? aslında pek değil. o güçlü olma bilgisi yani bilinçaltındaki o his her türlü ilişkiyi gölgeler, gerçek bir arkadaşlık ilişkisini daha zor kılar, hatta karakter durumlarına göre bazen imkansızlaştırır. dediğim gibi bu çoğu zaman normal arkadaşların durumu veri alıp öyle davranmasından, kimi zaman vücutçu arkadaşın bu özelliğini hep öne çıkarmasından kimi zaman da her iki durumun aynı anda geçerli olmasından kaynaklanır. ama öyle bir arkadaşa sahip olmanın (olmayan) karizmasıyla sebeplenir bazıları ki en kötüsü de budur. ama bu demek değildir bu tür komplekslerin olmadığı bir ilişki kurulamaz. kurulabilir. ama zordur be birader.'' (bunu bir kız yazıyor)

başka bir yorum

''cok fazla uzun surmeyecek bir arkadasliktir. bu arkadaslarla yolda guzel guzel yururken, havadan sudan konusurken, bir anda "hiiiink!" gibi bir ses duyarsiniz. "ulan ne oluyo! ne sesiydi? " diye dusunurken, karsidan iki kizin geldigini ve arkadasin vucudunu sisirdigini gorursunuz. kizlar yaninizdan gecene kadar devam eder bu durum. kizlar gectikten sonra "ihhhh!" diye bir ses daha cikar ve muhabbette kaldigi yerden devam edilir. taaa ki diger "hiiink!" sesine kadar. sonradan bu tip biriyle dogru durust bir muhabbet bile edilmeyeceginin farkina vararak,
    arkadasligi yavastan kesersiniz.''

açıkçası ben bunları okurken sinirim bozuldu.Bi kız arkadasımın sınıfında bi eleman varmış yeni başlamış.adamın tekmuhabbeti kız erkek gözetmeden amino asit ,protein filan olmuş.arabasında filanda kutuları taşıyormuş zaten paso gosteriyormuş millete.
    Böyle insanlara karşı tabiki doğal olarak bi baygınlık gelir.Ama bizler için toplumda böyle düşünen kitleler varsa çok üzüldüm açıkçası

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Var tabı olmamı, ama bızde hakedıyoz cogu zaman, ben kendı adıma cokta masum olmadıgımı ve body ozellıklerını zaman zaman nplana cıkardıgımı veya kullandıgımı oyleyebılırım. E bunu hıc one cıkarmayacaksakta nıye yapıyozkı zaten.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Evet muhabbet sık sık bana kayıyor maalesef. Çok zevkli birşey değil bu. Öte yandan bu insanlar ilişki kuramaz tezine katılmıyorum, antrenman saatlerim ve öğünlerim 1inci öncelik taşımakla birlikte, güçlü olma hissi arkadaşlık ilişkilerimi gölgelemiyor, öte yandan övüldükçe maalesef egom yavaş yavaş kabarıyor ve ne yazık ki içimde de biraz narsizm kırıntıları olduğundan kendimi alçakgönüllü davranmaya şartlamam gerekiyor ama alçakgönüllülüğün dozunu da iyi ayarlamak lazım insanlar bu sefer de o kadar body yapmış ama ağırlığını taşımıyor hala kassız bir insan gibi davranıyor diyor vs vs. bu konuyu çözmek gerçekten güç öte yandan ikinci entrye kesinlikle katılmıyorum, kimi zaman kas ve büyük mide göbeğinden dolayı şişkin duran karnımı azıcık içeri çekmek dışında başka hiç bir kasma durumum yok, olamaz da.

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    benim en çok şikayetci durum üstteki entry deki olm sen bi vursan uçar bu haa ' gibi salak kelimeler .yaw niye vuruyum ben adama diyorum.ben belayı sewmediğim kendimden uzak tutmak için yapıyorum birazda bu sporu .yoksa gider karate öğrenirdim .. allah cümlemizi spor cahillerinden ve yersiz geyiklerinden korusun :d ;)

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bi dakka yahu bu hangi başlık. Hemen dalayım.:)

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Hahah buldum. Nicki nazmiye demirel olan yazar erkek arkadaşlar. Çok da güzel tespitlerde bulunmuş bence. "Sen vurma abi öldürürsün" geyiğini hangimize yapmadılar.:)

7. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Varsa cesaretleri kendileri yapsınlar yiyorsa bitarafları bide şu geyik vardır ben istemem abi bu kdr abartmam abi bi erkeğe yakışıyormu abi şeklinde birde kızlar ben erkekte bu kdr kas sevmem geyiği vardır hadi ordan, yaş 40 olupta gobekten bazı fonksiyonları tam olarak yerine getiremeyen bi erkek istiyorum anlamına geliyor bu herhalde,bide en kotusu ezik tip derler (daha yüzüme söyleyen çıkmadı)

8. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    biraz şov da lazım...

herhalde hepimiz yarışmaya katılacak halimiz yok, yarışmada her şey normal vb...
    peki dışarda, hepimiz yarışmacı-pro olamıyacağımıza göre, AYRICA diğer çocuklar ne yapıyor kendi aralarında kızlara veya hemcinsleriyle GİTAR çalıyor vs. vs. vs. *Kimsenin buna lafı yok, veya *Takır takır top sektiriyor falan filan; bunlar da mı yarışmacı, bunlarda mı pro.? -Onların ki normal de bizim ki niye normal olmasın? *Aynı şekilde kas, supplement vb. teşhir etmek NE farkı var? --hani belki (okul)hocalara karşı ters olabilir ama bazen de olmaz ama arkadaşlar arasında Gitar çalar gibi---kas şovu da yapılır yani---Ne farkı var?
    *Ben bazen(hatta her zaman :)) yaparım-yapmak isterim... :D

9. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ileri geri yorumlar birazda normaldir çünkü farklı yaşıyoruz farklı besleniyoruz dışarıdan bize garip bakmaları normal bende çok sıkılıyorum bu geyiklerden nereye gitsem biri takılır ve başlar abi bende başlasam 3 ayda bişeyler yaparmıyım falan filan uzarrr giderr.

10. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu sporda yeni olan biri olarak senaye benimlede böle geyiklerin döndürülmesi için sabırsızlanıyorum :badgrin:

11. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Her muhabbet ettiğin insan sana body hakkında birbirinin kopyası gibi 4-5 soru sormaya başlayınca bir süre sonra sıkıyor. Kendimi papağan gibi hissediyorum.

12. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    blitz iyi bi noktaya değinmişsin nefelis bak örnek sorular:

--kaç kilo kaldırıyorsun?
    -- bırakınca sarkıyormu bunlar?
    --ben bi aydır yapıyorum baya deiştim sen niye az geliştin
    --bende yapsam olurmu vs.vs. gibi gibi...

baygınlık getiriyorlar bazen hani soran insanlarda samimi olduğun sewdiğin kişiler olursa anlat babam anlat :D

13. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ben bunun özlemini cekiyorum arkadaşlar fizigimi düzeltiyim kafamdakini oluşturabiliyim varsın millet sıkboğaz etsin herkez aynı şeyi sordun hiç önemi yok yeterki o günler gelsin :oops:

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Bilmeyen adama anlatmak sorun değilde bildiğini sanan adama anlatmak koyuyor insana.9 ay olmuş kardeşim ben senin kadar çalışsam podyuma çıkarım şeklinde gerizekalı yorumlara maruz kalmakta var.Ama vücudunla yada kafanla ortamda sivrilmek silik bir şekilde yaşamaktan iyidir.Ben podyuma çıkılmayacaksa abartı bir vücut yapılmaması kanaatindeyim.Hele bulksa insanlar iğrenerek bakıyor.Forumda bir arkadş vardı görünüşümden dolayı bana kız vermiyorlar topuğumdan vuracaklar yazmıştı.Bu da Türkiyenin yani hayatın bir gerçeği.Body insanın hayatında olumsuzluk yaratmamalı.Saygılar

15. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    veyron güzel bi nokta yakalamışsın bırakınca sarkarmı ? yaşlanınca kötü olur ama (olum yaşlanınca sen nasıl olacaksın bakalım İ) yapmazsan erir dimi abi bu kaslar ? şekermiyim ben eriyeyim :)

16. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center

doğru, içlerinde en sinir bozucu grup bunlar; ama laf yarışını sen kazanırsan en zevklisi de bu... :)
    çözüm; her şeyi açıkla, yapılması gerekenleri ve ne yaptığını...
    veya hiç cevap vermeden uzaklaşmak... :idea:

17. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla arkadaslar en cok kızdıgım ve hepımızın kızdıgı nokta su sarkarmı ıste 2 ılac alıp sısıyorsunuz bende dıyorum keske 2 ılac alıp sıssekte 3 cu ılaca gerek kalmasa :) kac kısıyı salona goturup yazdırdım ama hepsı husran 2 haftadan sonra sıkılıp bırakıyorlar ve ondan sonra neden olmuyor dıyorlar gelde cıldırma :pP

Sayfayı Paylaş