Vücut...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve reCis tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. reCis

reCis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Saat 2 oldu, Bir yazayım dertleşeyim dedim. Uzun olucak okuyanlara cevap yazmalasalarda teşekkür ederim.

4 senedir vücudumla başım dertte. Asosyal ve pc bagımlılığı yüzündne çok kilo aldım. ve sanırım bu kilo almam boy gelişimimide engelledi 1.77 de tıkandı kaldı.

Tamam Türkiye ortalamasına göre orta bir boy. Kısa değilim, ama çevremde en kısa benim., arakdaşlarımın arasında kısa kalıyorum (çevremdeki kızlarda normalden uzun). Bu yaştan sonrada herkes uzamazsın artık diyor. Düzenli süt de içiyorum...

Jinekomastim vardı şimdi ameliyatta oldum, 85 kiloyum. 15 kilo vermem lazım.

Dış görünümüme fazla önem veriyorum. Özgüvenimi epey etkiliyor. Özellikle karşı cinse karşı vücüdum yüzünden çok pasif kalıyorum. 15 den önce bu şekilde değildim, normal bir vucudum vardı daha aktif daha sosyaldim.

120 kilodan 80 e inip tekrar 85 e çıktım, vucudumda çok sarkmalar var. Kötü duruyor işte. Lisede hep problem oldu vucudum. Şimdi nasipse universiteye geçiyorum ve ordada olmasını istemiyorum. Ameliyat dolayısıyla 1.5 ay spor yapamam. Kilo vermek için sağlam diyet yapmam gerekli, ama havalar çok sıcak, ramazan geliyor ve irademe çok hakimde değilimdir ne yapıcam bilmiyorum. Çok çabuk kilo alabilen bir yapım var. 2 gün salayım hemen kilo alırım. metabolizmam çok yavaş. Tuvalete 2 3 günde bir çıkıyorum.

Sıkılıyorum ya, vücudum asosyalliğe itiyor. Eskiden pc bagımlısıydım, kilo aldım şimdi pc ile işim yok. Ama bu seferde vücüd yüzünde dışarı çıkmak istemiyorum uyuyorum film izliyorum kitap okuyorum evdeyim tüm gün. Peff

Ölesine yazayım dedim:(

Son düzenleme: 15 Temmuz 2011
  2. isooo_94

isooo_94 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    1.77 boydan şikayet ediyorsun ozaman benim intihar etmem gerekir ama değmez kafana takma

Kiloya gelince dışarıçıkıp yürümeyi yada koşmayı deneyebilirsin. Ben ayağımı sakatladığım halde iğleşmesini beklemeyip hala cardio yapıyorum acı çekmek daha çok hoşuma gidiyor

Yani iste ve uygula olay bu thums:

Sayfayı Paylaş