Vücut Yapmaya Başlayacağım Ancak?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve killyex tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. killyex

killyex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar 18 yaşındayım üniversiteye başlayacağım. Bu sene yogun bir tempoda ders çalışırken geregınden fazla yemek yediğim için abartı yada kendimi övmek için söylemiyorum herkesin hayranlıkla baktığı ve bana beğendıklerını söyledikleri vucudumdan eser kalmadı. Boyum 180 Kilom 75 di şuanda 180 boy 84 kiloyum.Ve bu sadece farkedılır şekilde göbekte etki gösterdi. Girdiğim üniversitede spor salonunda aletlerin tamamı bulunmakta ve bedava olacagı ıcın ders sonraları vakit geçirebilirim. Benim isteğim çok irileşip kaslanmak değil göbegımı eriterek cok uzun uğraşlar sonucu olsada sıkılaştırıp karın kası yapmak göğüslerimin kaslı olarak kendini belli etmesi ve kollar. Ne sıska olmak nede iri olmak istiyorum. Bana bunun için diyet ve program yardımında bulunursanız sevinirim.
    Teşekkür ederim.

2. poyrazz_ern

poyrazz_ern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Durumun benimkiyle aynı.bnde unıversıte donemınde normal kılom olan 70ten 85 e cıkmıstım.yasım 20.duzensız ve yaglı beslenmeden fast food tan dolayı.suan 75 kılodayım 1bucuk aydır spor yapıyorum.fazla kılodan kurtuldum ancak göbek hala duruyor yağ şeklinde.benım amacım snnkınden farklı olarak irileşmek oldugu ıcın kendı çizdiğim "bir an önce kilo alıp sonra yağ yakma programı" yolunu sna tavsıye etmıyıcem.ama sorunun cevabını burda bulabılıcegıne ınanıyorum https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-b-l-f53.html

Sayfayı Paylaş