Vücut yağ oranını ölçen Tartılar , Tanita bc 730 ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve major24 tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Vücut yağ oranı ölçen tartı almayı düşünüyorum. İnternette biraz dolaştım fakat net bir bilgiye ulaşamadım. Ama Tanita markasının bu konularda iyi olduğunu duydum. En son çıkardığı bir ürünü gözüme kestirdim. Acaba bu tür ürünlere ne kadar güvenebiliriz ? vücut yağ oranı ölçümünde yanılma payı nedir ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    Tanita Bc 730 Vücut Analiz Tartısı - Yeşil Fiyatı
    Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü

2. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.364
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  3. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    benim gittiğim salonda var tanita.eylülde ölçüldüm yağ oranım %17, kilom 50 çıktı
    bu ay yine ölçüldüm.(şortlarım büyük geliyo, sıkılaştığımdan eminim ağırlık+kardio çalıştım)
    kilom yine 50, ama yağ oranım %20 çıktı.pek güvenilir gelmedi açıkçası inandım diyemem.ayrıca 1dk arayla tekrar ölçülünce kilomu ve yağ oranımı bariz oranda farklı gösterdi yani 2dk sonra çksan yağ oranın değişir bu cihazla

4. kemal şahin

kemal şahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ürünü alacaktım pazartesi ereyonda kampanyası olacakmış 5gün süreyle 179tlden satılacakmış, 3 tane almayı düşünüyorum 25tl de wp veriyor. Alacak varsa takip etsin pazartesi günü kalmayabilir.

Sayfayı Paylaş