Vücut Traşı

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve kloraq tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kloraq

kloraq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 2 sene body yaptıktan sonra, son 1 senedir işim sebebiyle vakit bulamamış ve ara vermiştim. Tabi bu süre zarfında aşırı alkol ve onun getirdiği gece yemekleri sayesinde göbek baya büyüdü. Bu açıklamayı yaptıktan sonra gelelim konumuza, geçen gün Oystar marka saç ve sakal traş makinası ile vücut kıllarımı almaya karar verdim. Ancak bir süre sonra makina bozuldu ve göbek bölgesinde kılların bazıları kaldı. Makina zaten eski ve dandikti. Ben de gidip Teknosa'dan Philips'in 3 başlı traş makinesini aldım ve göbek kıllarımı kestim. Ancak bu makinanın farklı başlıkları olmadığı için resmen sinek kaydı oldu göbeğim ve çok kötü bir görüntü ortaya çıktı. Şimdi size bazı sorularım var :

1- Çok kıllı bir insan değilim, sadece göğüs ortasında ve göbekten penise inen bölgede çok az miktarda kılım vardı. Bu traş o kılların daha gür ve sık çıkmasına sebep olur mu ?

2- Tamamen sinek kaydı değil, hafif uzunlukta kıl bıracak bir alet benim göbeğime ve kiloma daha uygun olacaktır. Zira six pack'e sahip 10 üzerinden 10 bir vücudum yok. Bu tarz bir vücut traş aleti önerebilir misiniz ?

Hepinize şimdiden teşekkürler.

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Önerilecek vücut kılı kesme aleti istemişsin ama senin tek dikkat edeceğin ayarlanabilir başlıklı bir makina almak.Saç kesme makinası var bende sinbonun.Fiyatı neredeyse bedava ama iyi makina.Ek başlık aparatıyla ayarlanabilmesi sayesinde belli bir kısalıkta alıyorum.Hem de bir dünya para vermişsindir sen philips alarak.Gür ve sık çıkma gibi bir sorunum olmadı veyahut farkedilir bir derecede olmamış ki beni rahatsız etmedi.

3. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Klorag ben sana Remington bht2000 veya bht600 oneriyorum, nette arastirdim aletler gercekten kaliteliler. Bicaklari titanyum kaplama falan. Ama bu ikisinden hangisi bende karar veremedim, karar verebilsem bugun alacagim. Ikincisi 150 lira ve butun vucut killari icin kullabilabilir yani sadece vucut icin degil sac ve sakal icinde kullanilabiyor.

4. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    Ayarlanabilir berberlerin kullandığından alıp 3 numaraya vurmak en mantıklısı.

5. gunesingolgesi

gunesingolgesi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Senelerdir şu berberlerin kullandığı "moser" marka makinayı kullanıyorum ismini bılmesenızde bordo renklı aklınızda kalmıstır İstanbulda fiyatı 40 lira civarı.

6. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Braun Cruzer 4 ü önerebilirim. Az ö nce bir başka arkadaşada önermiştim... İster sinek kaydı istersenizde 3 farklı uzunlukta kıl kesebilirsiniz. Tüm vucut için kullanımı var, ıslak kuru ve duşta kulanabilirsiniz :)))

Sayfayı Paylaş