vücut tipleri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ölümünsesi tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ölümünsesi

ölümünsesi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    beyler vücut tipi diye bişey vrmıdır vrsada bnimki ney merak ediyorum spora gitmedim ama başlıycam biraz yağlandım bileklerim fazla ince değil ama ince sayılır bide 3 ay gideyim diyorum bu yaz diyetisyenimle güzel bi diyet listesi hazırlayıp kas kütlesi vb biraz min. şekilde yağlanarak kilo alayım diyorum supplement kullanmamı önerirmisinz yeni bşlayıp 3 ay gidicem vücudum biraz irileşirmi yani şuan sizce vücut tipim ne ektomorfmu ekto mezomu mezomu endo mezomu [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2016 ---
    bide sizce geniş omuzlumuyum yani geniş omuzlu sayılırmıym merak ediyorum şimdiden tşkler vrdiğinz bilgiler için

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Senin yapman gereken şey şu an ayda 1-2 kilo alarak Bulking yapmak.

Vücut tipi diye bir şey var mıdır yok mudur tartışılır tabi, ancak bu konu üzerinde çok düşünmene gerek yok, senin düşünmen gereken şey şu an sahip olduğun vücuduna ne gerekli olduğu.

Ve gerekli olan şey bence temiz bir Bulking ve güzel bir antreman.

ölümünsesi bunu beğendi.
  3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    vücut tipi vardır,vücut tipleri sadece 3 tane değildir belki 100 tane vücut tipi vardır ancak kategorisel olarak 3 başlık altında toplanmıştır
    %80 ektomorf %20 mezomorf karışımı gibi geldi bana, %100 böyledir diyemem ancak
    yeni başlayan kimsenin supplemente ihtiyacı yoktur,sen sporunu yap zaman sana sonucu verir ama 3 ay yapıp bırakmanı tavsiye etmem,tam yavaş yavaş sonuç almaya başlayacağın dönemde sporu bırakmış olacaksın,imkanın elverdiğince bırakmadan devam et,en büyük faydayı bırakmazsan alırsın

ölümünsesi bunu beğendi.
  4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

ölümünsesi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş