vücut tipim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PsikoTR96 tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    iyi gunler sevgili arkadaslar :) benim vucut tipim ile ilgili bi sorunum var. kemiklerim baya ince yani sag elimle sol bilegimi cok rahat bi sekilde kavrayabiliyorum. kaslarimin gelisimi hizli degil ve cok guclu adelelerim yok ama dayanikli sayilirim. ama ektomorflar genelde uzun boylu ve ciliz olurlar ben ise 166 boyunda ve 53 kiloyum hafiften de bel cevresinde yaglarim var. sizce ben ektomorf vucut tipine sahibim?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Tek bir tipe girmek diye birsey yok ornegin yari ekto yari mezo veya %20 mezo %80 ekto olabilirsin :)

3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Vücud tipi boya bakmaz. 2 metre boyu olup endomorf olanlarda var :) İki farklı gruba dahil olabilirsin tıpkı bhrmcr'ın da dediği gibi. Kas gelişimin hızlı değil ve de çok güçlü ve hacimli adeleelrin yoksa büyük ihtimal ile ektomorfsun :) tabi 50 li kilolarda hacimli adelelerden bahsetmek zor fakat boyunun hemen hemen 15 kilo altında olman büyük ihtimalle ektomorf olduğunu düşündürtüyor :)

PsikoTR96 bunu beğendi.
  4. sthammer

sthammer Guest

ben de o yapıdayım :) muhtemelen konuyu açan arkadaş da ekto-mezomorf

PsikoTR96 bunu beğendi.
  5. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    tesekkurler :)