1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücut tipim nedir sizce?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yasinaspir tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Vücut tipim hangisi?

1. Ektomorf

oy sayısı 5
    35,7%
  2. Mezomorf

oy sayısı 7
    50,0%
  3. Endomorf

oy sayısı 2
    14,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    O zaman iyi dedigim gibi tek tekrarda benchde 70 75 girebilirim sanirim yani sonuçlara yakinim simdi düzenli artan beslenme ile lean bulk ile kilolarda artis olur. Hedifim yaza kadar 78leri görüp sonra temiz bi definasyon ile 73 e düşmek

Wolfman87 bunu beğendi.
  2. Wolfman87

Wolfman87 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    aynen dosdum sen devam et zaten coğu gitmiş azı kalmış birde kondisyon ile işlevsellik kattınmı kendine on numara olursun fiziksel olarak ;) hadi sana kolay gele

yasinaspir bunu beğendi.
  3. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Eyvallah sağlasın

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    O dengesizleri kick boks veya boks ile zor döversin çünkü bıçak ile veya başka tür aletle geliyorlar. En olmadı kim varsa çevrelerinde toplayıp öyle geliyorlar. O yüzden sporu bence bu nedenle yapma :) Hiç bir güç mermiden güçlü değildir. Deler geçer valla :)

5. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen kardeşim insani hayattan soguttular be silah çıktı mertlik bozuldu boşuna değil. Kizlar diyor ya hani iste gec saatlerde çıkmaya korkuyoruz güvende değiliz. Bizde değiliz bizde korkuyoruz çıkmaya Allah sonumuzu hayir etsin.

6. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Ama şaka bir yana biraz mezo gibisin ve trapezlerde iyi :) bak şimdi mezo şöyle birşey.
    Geniş omuz
    dar bel ve kaçla yapısına sahip isen mezodur senden anlaşılan da o yönde
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2016 ---
    bide bu sadece bizim Türklerde var farkında isen

Wolfman87 bunu beğendi.
  7. Wolfman87

Wolfman87 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    evet haklısın kardeşim elinde bıcak olan birisine değil boksör kick bokscu mma dövüşcüsü olsan nasile krav maga delgeselinde gösterdiler adamlar arastırmıs pro mma dövüşcüsü bir abimizi aldılar vede bir israil askerinin eline ucunda dounmaya hassas bıcak verdiler ölcüm aleti bilgisayara bağlantılı bıcaklı arkadaş saldırdı mma dövüşcüsü askeri 6 7 sn de pert etti fakat bilgisayara baktılar bigisayarda bıcagın dövüscünün neresine dokundugunun haritası cıktı 6 7 sn de adam 11-12 bıcak darbesi aldıgı göründü ilk bıcak darbesini alınca devam edebilirmiydi bilmem amma söylede bir durum var ya bir boksörün elinde bıcak olursa ;) siliyorsun bu bir string sporu birde böyle denemek lazım ;)

8. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen abi haberlere bak neler nelere sevgilisi var karşıdan 30 kisi geliyo bebeyi dövüyorlar bıciakliyorlar yazik günah ya böyle insanlarla yaşıyoruz. Mezo isem iyim zaten bide bi örnek veriyim benim arkadas mezo ama karakteristik olarak ekto. Çok şanslı yani omuzlar olabildiğine genis ve beli olabildigine dar vücudu yağ tutmuyor efsane
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2016 ---
    Abi insanlar yoldan baya bi çıktı surda boksor diyorsun adam giriyo 5 kisinin arasina birisini kurtariyo sonra tak arkadan biri gelip takiyohayatini kaydiriyo bosu bosuna

Constance bunu beğendi.
  9. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Mezo efsanedir. Ben şahsen mezoyum diyet falan yapmıyorum yağ oranı yemek sonrasında hemen tartılıyorum %15 şahsen 2 aylık bir diyet sisteminde 10 a falan rahat indirebilirijm gibime geliyor.

10. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kas kutlwn
    kas kutlen varsa cok rahat inersin ama kas yoksa metabolizma zaten yavas bide yağ yakmaya calisiyorsun yag yerine olan kaslar eriyor ya da ortaya bisey cikmiyor bulk yapmadan yağ yakma isine girmiyceksin ben bu hatayi mal gibi yaptim hafif göbeği taka taka gelisemedim adamlarda ne göbek var takmiyorlar

11. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    yalnız şöyle bir şey var yasin mezolarda metabolizma yavaş değil ki aksine hızlı. çok çabuk şekilde istediğin sonuca ulaşabilirsin.

12. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Benim metabolizma yavaş ya değişiyor bence durum omuzlari dar ama vücudu yagli olanda var birisi kemik yapisi birisi metabolizma farkli seyler karakteristik olarak arnols mezo ama karakter olarak ektoyum yag tutmam hic demis

Sayfayı Paylaş