Vücut temizliği,bakımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve noble_man tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba.malum hepimiz haftanın belirli günleri idman yapıyoruz.çok fazla terliyoruz.bu yüzdende vücut temizliğine ayrı bir önem vermek gerekiyor.bende ekstradan aşırı terleme durumu oluyor.hergün duş olmama rağmen (hatta çoğu zaman günde 2 kez) gün içersinde çok fazla terliyorum ve sırtımda vs.. sivilce çıkıyor.ayrıca aşırı terleme bildiğiniz gibi mantarlarada davet çıkarıyor.
    benim sormak istediğim siz günlük bakım olarak vücut sabunu olarak (antibakteriyel-cildi kurutucu-terlemeyi önleyici) ne kullanıyorsunuz?veya bu ihtiyaçları karşılayabilecek bildiğiniz iyi,önerebileceğiniz bir ürün var mı?şimdiden cevaplar için teşekkürler.saygılar...

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Nivea For Men - Dry Impact serisini kullanıyorum. Hafif bir kokusu var, cilde uyumlu ve ter kokusunu önlemede oldukça başarılı...

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    asırı terleme yazları benımde sorunumdu am sonra arstırınca bunun bende nedne olustugunu buldum ben gunde 1kılo tavuk etı yıyordum ve proteınlerın yakılmasısırasında vucut daha fazla ısındıgını ogrendım ben de whey-yumurta gıbı sındırımı kolay proteınlere yoneldım belkıde senın sorununda budur ama tabı bu benım basımdan gecen bır durum bıde vucuttakı kıllarda terleme yapbılıyor ozellıkle cok kıllıysan

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.