vücut oranlarıma uygun 4 günlük program arıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve UfukArda tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    merhaba arkadaşlar.yaklaşık 1,5 sene vücut geliştirme yaptım.kilolu ve yağlı iken fit bir vücuda kavuştum.fakat bu yaza girerken staj muhabbeti ve ramazan ayında oruc tutacağım için 3 ay kadar ara verdim.proteinli beslenmeyi azalttım diyeti bozdum.hiç bir supplement kullanmadım bu güne kadar.haftaya tekrar vücut geliştirmeye başlayacağım.aşağıda vereceğim vücut oranlarıma göre bana en uygun programı aramaktayım.kas oranım v.g'i bırakınca bayağı düştü ve beslenmeyince..

*vücutumda %16,9 oranında yağ var
    *72 kiloyum
    *yaşım 18
    *orgran yaşım 16 (organlarıma iyi bakmışım :D )
    *vücudum %61.8 su
    *2 kilo karın ve bel bölgemde yağ var. (diyeti bozunca yağ bağladım biraz)
    *%57 oranında kas vücudum.(kas oranımın arttırılması gerektiğini söyledi testi yapan kişi.bilgisi var vg yapıp bıraktıgımın.tekrar yapınca kas oranını yükseltince gayet sağlıklı vücut oranlarında olacağımı söyledi)
    günlük yaktıgım kalori 1800 ( ne kadar kas o kadar kalori yakımı)

evet bodyforumtr ailesi.bu oranlara göre kendime uygun 4 günlük program aramaktayım.tecrubeli abilerimizin görüşlerini almaya ihtiyacım var acilen.yardımcı olanlara teşekkür ediyorum şimdiden..

Son düzenleme: 31 Ağustos 2012
  2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    3 ay cok uzun bır ara bence sıfırdan baslamalısın tekrardan vucudunu alıstırarak. yenı yaslayanlar bolumunde bır cok program mevcut ama ben ens evdıgım ve uyguladıgımı senınle paylasayaım.

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-ay-hareketleri-pano-eklinde-t42546.html

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t12393.html

ıkısıde aynı program usttekı lınkte dıez admınımız resımlı mını bır pano yapmıs mesela aklında tutamayan unutan ıcın telefona atılıp bakılabılır vs.

UfukArda bunu beğendi.
  3. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    malesef uzun bi ara.teşekkürler.değerlendireceğim.bir kaç tavsiye daha bekliyorum..

4. Flex34

Flex34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

2 hafta vücudu alıştırıcak bir program seç sonra tekrar ağır bir hacim programıyla devam et

5. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    öyle yapıcam da programlar arasında tereddüt ediyorum.örnek program arıyorum bana uygun

6. brhmcr

brhmcr Guest

Daha once kullandigin programi nedir acaba?

Sayfayı Paylaş