Vücut gelistirmede izlenecek yol

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bestfighter tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Merhaba arkadaslar daha önce acıldımı bilmiyorum ama özel bikac bisey sorucam onun için açtım. Benim aklıma takılanlar şöyle vgde bize yaptırılan hareketler sınırlı yani temel hareketler ve bunun yanında bikaç hareket daha. ama videolarda gördüklerimde temel hareketlerden daha cok farklı hareketler vucut agırlıgıyla yapılan seriliği amaçlayan hareketler falan var spor salonlarıda bizde hep aletlerden olusurken onlarda bi çokta boş alan var aerobik tarzı hareketler için sanırım. demek istediğim salonda yaptıgımız bu hareketler dısında kendimiz ne tarz hareketlerle kaslara şekil verip,parçalayabiliriz ve kasa kondisyon kazandırabiliriz faydalı gördügünüz farklı antreman metotlarını paylasabilirmisiniz. yasım 16 ve yaglanmadan kas kütlesini artırmak istiyorum ortalama fitin biraz üzerinde bi vucut hedefliyorum yani amerikan futbolu oyuncuları gibi kaslı güçlü ve seri kondisyonu olan yani ne gibi bi yol izlemeliyim?

duh bench_O duh
    :p

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bunlarin hepsi forumda mevcut. Amaclara gore farkli antreman turleri vardir. Ornegin patlayici guc antremanlari, dayaniklilik vs. He antreman cesitinde ortak hareketler olacagi gibi farkli hareketlerde vardir. Aslinda hareketler kisitli degil anlayacagin.

3. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    konumun basında yazmıstım zaten. benim demek istediğim benim yasım 16 okuldan zaten 4 te geliyorum 1 gün ant 1 gün dinlenme yapıyorum o 1 günde kendi imkanlarımla neler yapabilirim salona gitmeden yani sokakta çevrede evde vb. serilik güç ve kondisyon artırıcı olarak bunun net bi cevabı yok forumda sanırım ben bulamadım yani demek istediğimi anlatabildim umarım fit ve her spora yatkın bi vucut

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:49 ----------

60 a yakın görüntüleme var hadi arkadaslar

Sayfayı Paylaş