Vücut gelistirirken kilo veriyorum yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Onefiniti tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Onefiniti

Onefiniti Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Beslenmede sorun yok aksine fazla kalori bile alıyorum şekerli besleniyorum pek dikkat ettiğim söylenemez fakat antrenmanda fazla kalori yaktigimdan midir bilmiyorum ama kilo vermişım. Gainer alamayacağım yeni protein aldım param da yok zaten. Fakat beslenme önerisi verebilecek olan var mı ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    beslenmemde sorun yok kilo veriorum diosunda demekki beslenmende sorun var yada aids oldun :D

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    antrenmanın da ağırdır belki ne bileyim o_O bende çok ağır giriyordum fazla hareketle aldığım kalorileri yakıyordum kilo alacam hacim alacam diye bi tencere bulgur yiyordum 400 gram vermiştim :D

4. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Benzer sorun bendede ne kilo aliyorum ne kilo veriyorum boy 1.87 kilo 86 günlük 350 gr et 2 bardak sut 3 yumurta 50-100 gr peynir ve daha diger yediklerimide saymiyorum abur cuburda yemiyorum haftada 4 gün 35 dk kondisyon yapiyorum acaba kondisyonmu fazla yapiyorum sizce niye kilo alamiyorum arkadaşlar?(yapim endo-mezo arazi)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Benim de yapım endo mezo arası 170 boy 70 kiloyum yarım Kilo pilav yiyorum gunde oluyorum 71 kilo diyet yapıyorum oluyorum 69 kilo ne Kilo alabildim ne verebildim :)

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Ayben ya günlük duzgunde yiyorum ama ne kilo aliyom nede veriyom anlamadim gitti acaba yaktigimiz yaglarin yerine kas mi geliyoda onda kilo sabit duruyor

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Kaslanmayı farkedersin heralde:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    mümkün olduğunca idman dışı hareketlerden kaçın salonda yoksa fazla kalori yakarsın ısınma hareketlerini bile abartmadan minimumda yap.

9. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar, bilim diyor ki : aldığından fazla kalori yakarsan kilo verirsin.. Biyolojik nedenler ve hastalıklar haricinde tek sebep bu.. İnsülin dengesizliği 2. Büyük faktör.. Yağ depolayan hücrelerin özellikleri faktör.. Dolayısıyla gerçek bir kalori takibine ragmen kimi bünye yagı tutar.. Kimi ise kolayca yakar.. Eğer idmanlar kolaylaşıyorsa, ağırlık veya set artışı oluyorsa, ya da vücudunuz toparlanıyorsa: kas oluşuyor demektir.. Rahat olun.. Ayrıca kaç kcal kaç gr yapıyor ..? 500 gr 3500 kcal e denk geliyormuş.. Dolayısıyla 500 gr kilo almak için 3500kcal fazladan almanız lazım.. Ama ağırlık protein e verildiği, yağın ölçülü alındığı ve de insulini düşük tutma çabaları nedeniyle karbonhidratın kısıldığı bir sporda hem kalori açığı bırakmak hem de verimli idman yapmak... Hormon, yağ hücre yapısı hepsi faktör.. Kilo meselesinde en büyük yanılgı bilimi göz ardı etmek.. Biyoloji matematik ortada :)) yapın kalori hesabınızı.. Bol bol yiyorum diyenler aslında kaç kcal alıyor günde, kaç kcal yakıyor yazsın hele :))

Son bir not : eğer bazal metabolizma için gerekli kcal nin belli bir altında kcal alışı yapılırsa bu defa da metobolizma lock out yapıyor :)) yani kendini kitliyor.. Şunu unutmamak gerek galiba: metabolizma nın görünüş endişesi yok o her koşulda kendini en kötüye hazırlıkla olmaya ve de hayatta kalmaya çabalıyor :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme: 2 Haziran 2014
  10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  11. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim günde tek kas grubu gir 3x8 gir yani az tekrar çok kilo 2 kas grubu bile girme temel hareketleri yap herkesin yaptigi yanlisi yapma ben 8 aydir böle yapiyorum 10 kilo aldim hacim aldim foto koyuyorum[​IMG]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş