vücut geliştirmeye yeni başladım yardım edermisiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ceza_44 tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ceza_44

ceza_44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 21, boyum 180 cm, kilom 56, yani zayıfım zayıf olmam sebebiyle bu spora başladım ve bu sporu sevdim kilo almak istiyorum, omuzlarım dar ve kamburluk sorunum var bana yardımcı olabilir misiniz?

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Forumdaki konulara bakabilirsiniz.Ayda bu tarz konulardan 5-10adet açılıyor.Bana kızmayın zamanında bende Açtım bu konudan :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:57 ----------

Forum kurallarına göre var olan konuları açmak yasaktır.Zaten Adminler gördüğünde Kilit atıcaktır.Araştırma yapmadan konu açmayın diye.Az miktarda araştırma yapıp,bilgi edindikten sonra, spor salonuna gitmiyorsanız yeni başlayanlar programı ile başlayabilirsiniz.
    Kolay gelsin...

3. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Başlığının altında aynı konulardan arka arkaya var biraz okumayı denemelisin hazıra konmayın.

4. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    aynn ble hazırcıysan vücud geliştirmen biraz zor 2 gnde sıkılırsın gelişmio die

Sayfayı Paylaş