Vücut geliştirmeye yeni başlıyacağım yardımmm :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve maraz35 tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. maraz35

maraz35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba abilerim kardeşlerim aranıza yeni katılıyorum.Size birşey danışmak istiyorum. 18 yaşındayım Boy 1.86 Kilo 95 salona yazılmak istiyorum kas yapmak istiyorum sizce kilom çok mu ne yapmam lazım biraz bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar.. :)

11921946_697506597048141_1461864893_n.jpg

2. maraz35

maraz35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. KutayK

KutayK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    usta 25 gibi gözüküyorsun :)

4. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar kilonuz normalin üstünde. İlk önce zayiflamanizi sonra kas kütlesi yapmanızı tavsiye ederim iyi sporlar dilerim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. baranyo

baranyo Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    konu kaldırılır hocam yardım dıye falan baslıgı buraya açmak yasak forum kurallarında yazıyoda ben gene diyim salona basla bıde vucudunu tanıman lazım yanı yedıgın yarıyormu yoksa kılo almıyormusun kılo vermeye hıc calıstınmı ama ortalama bı metabolızmaya gore konusursak ben yag yakma ısıne girme derim zzaten aşırı kılolu degılsın normal başla sadece antrenmanlarda 10 dakka yuruyus 10 dakka bısıklet yap yeterlı 4-5 ay sonrada sıkı bı yag yakımına gırersın

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Hayır seviyen iyi vücut geliştirmede amaç kilo vermek değil amaç kas kütleni arttırmak,sıkılaştırmak ve kaslarını şekillendirmektir fakat kesinlikle yağ yakman gerektiğini söylemeden geçemem yağ yakmanın en iyi yolu kardiyo egzersizleri yapmak nedir onlar ? koşu yapmak,ip atlamak yürüyüş yapmak zaten spor salonuna yazıldığın zaman orada ağırlıkları kaldırmadan önce kardiyo egzersizleri yaptırıyorlar bu egzersizler spordan önce vücudun ısınmasını ve yağ yakmanı sağlıyor besin konusun da kesinlikle http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki link de bulunan kuralları öneriyorum kendi resmine göre iyi bir gelişim olacak senden daha kötü durumda olanlar bile muhteşem bir dönüşüm yaşadılar eğer spor salonuna yazılacaksanız asla pes etmeyin,bırakmayın ya da aksatmayın şimdiden başarılar dilerim ;) :cool: :D

7. maraz35

maraz35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    haha kardeş sakalları keseyim diyorum nediyorsun :D
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2015 ---
    eyw kardeş saol bilgilendirdiğin için
    üniversite açılana kadar bızım burda pıstte aksamları 1 saat yurucem unıversıte acılınca spor salonu varmıs senelık 80 tl dedı oraya gıdıcem kardeş bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
    teşekkür ederim kardeş bilgilendirdiğin için aburcuburu kesiyorum yavaş yavaş salona da yazılıcam

bodykazm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş