Vücut geliştirmeye başlasam mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rtm4 tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. rtm4

rtm4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yaşım 16, Boyum 1.74. Bodye başlamayı düşünüyorum ama boy takıntım var. Boyumun 184 olmasını istiyorum. Arkadaşlarımın arasında kısa kalıyorum. Boyumun uzaması lazım ama bodye başlamayı istiyorum bir an önce.

Lise 2 deyim seneye Ygs filan derken aşırı dersler başlıyacak. Ygs derken aksar spor heralde. Ayrıca hedefim polis akademisi. Komiser olacağım inşallah.

Sizce Vücut geliştirmeye başlasam mı?

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    eğer benim fikrimi sorarsan evde sadece şınav mekik + gerdirme hareketleri öğren sağlam beslen ama dikkatli beslen ve koşu yap yararı olur üni. de de vg ye başlarsın zaten o zamana kadar iyi bir vücüt toparlarsın evde başarılar.
    edit: şimdi bazıları neden falan diycek ama yeni biri kendini zorlar kaç arkadaşım başladığı ilk hafta kasını yırttı bazı hareketler omurilik için sakıncalı kendini zorlarsan gelişimin durabilir .

3. rtm4

rtm4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kimse neden yardımcı olmuyor :(

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Hayatınla İlgili Kararları Neden Başkalarının Yorumlarına Göre Veriyorsun ki :) Eğer Dersle Sporu Birlikte Götürebilirsen Başla Yok Derslerin Aksar ise Başlama Acelesi Yok Okulunu Kazanır Başlarsın

Fth056 ve rtm4 bunu beğendi.
  5. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten istiyosan ve derslerin aksamasın istiyosan şimdilik evde çalış derim. Şınav,mekik,barfiks ve daha birçok hareketi evde düzenli bir şekilde yapabilirsin :) En azından body ye başladığında vücudun hazır olur..

6. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    hic bulaşma derim bagımlılık yapıyo aynalardan kurtulamıyosun falan filan sosyal hayata etkisi cok

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Araştır Polis Akademisinin sadece bir YGS puanıyla giriş yoktu galiba ek sınavlar var onlarda fiziki olarak yapılan sınavda ne istiyorlarsa araştır öncelikle bu 2 sene içinde onların istediği performansı mükemmel yapıcak hale gelmeye çalış , evde kendi ağırlığın ile yapabileceğin hareketleri araştır veya böyle programlar bilen var araştır bunları uygul****endi ağırlığından kastım (Şınav , Mekik , Squat(ağırlıksız) , Barfiks(Demir gerekli :/ ama dışarda çekme şansın varsada iyidir)Evde yapıcaksan ne kadar düzen göstericeğin önemli antreman saatlerin önemli herşeyi araştırmalısın.Ne yaparsan yap nizami hareketlerden bayma hareketi doğru yapmak asıl önemli olanıdır.

Sayfayı Paylaş