Vücut geliştirmek istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tryhard tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tryhard

tryhard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

"Bu konu benzerleri daha önceki zamanlarda defalarca açılmış olabilir o neden ile önden bir af dileyerek yazıma başlamak istiyorum."

Yıllardır çoğu erkek gibi kaslı, fit bir vücuda sahip olmak istemişimdir.
    Yıllardır ertelediğim bu hayalime fazla yağlarımdan kurtulmak için sonunda başladım.85kg ağırlığımdan geriye aşağıdaki değerler kaldı sanırım artık bir ileri seviyeye geçebilirim, yani vücut geliştirmeye...

Boyum: 184 cm Kg: 71

Haftada 6 gün 40 dakikada 6km olmak üzere hafif tempo koşu yapıyorum. Henüz tamamını birden koşacak kadar gelişemedim o nedenle aralarda 500metre hızlı yürümeye döndüğüm oluyor.

Kaslı birisi değilim, hala göğsümde ve göbeğimin üzerinde belirgin şekilde yağ kütlesi var.

71 Kilogram a düştüm fakat hala bu yağlar mevcut.
    Arkadaşlarım, ailem artık zayıflama demeye başladı ben ise bu durumdan hiç memnun değilim.
    Sizce koşuya devam etmeli miyim? Vücut kitle endeksi gibi hesaplamalar yapıyorum çıkan sonuçları değerlendiriyorum bana biraz kilo almalısın gibi sonuçlar çıkarıyor.
    Fakat hala göğsümde fazlaca yağ var! (Jinekomasti şüphesi ile doktor a gittim sende jinekomasti yok dedi.)

Bugün öğleden sonra Diyetisyen ile görüşeceğim.
    Eminim ki burada derdimi ondan iyi anlayabilecek çok değerli üyelerimiz bana önerilerde bulunacaklardır.

Merakla cevaplarınızı bekliyor olacağım.

Teşekkür ederim... :eek:thums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:53 ----------

Not: Yaş 27

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    o kiloda diyet yapmana gerek yok tek gereken kas kütlesi eklemek.

3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Hocam merhaba bende 18kg verdim fakat öyle yağlar göğüs ve karın bölgesinde birikmedi.Benim size önerim kas kütlesine başlayın artık ben ilk aydan itibaren 15 dakıka cardio 1 saat agırlık çalışması cıkarken 3-4 cardio haraketi yapıp cıkıyordum.Şuan vucudumda öyle yağlanma pek yok size önerim agırlıga başlayınız saygılarımla

Sayfayı Paylaş