Vücut geliştirme ve Yağ Yakımı (Ayrıca Beslenme tavsiyesi)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve daywalker15 tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

Forumu iyice karıştırdım fakat temel şeyler harici tam işimi görecek birşey bulamadım o yüzden yardımcılarınızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

1.90 boyunda 100 kiloyum. Amacım 90 a kadar inmek ve biyandan da sıkı bir vücut yapmak. 1-2 sene civarı çalışmayı düşünüyorum, sağlam bir vücuda sahip olmak için.

Gün aşırı gidiyorum ve antreman günü programımı yazayım.

11 e doğru uyanıyorum ve kahvaltıda 2 haşlanmış tam yumurta ve 1 bardak süt+yulaf yiyorum. 1.5 saat sonra falanda spora gidiyorum.

20dk koşu bandı
    20 dk dikey bisiklet (Toplamda 40 dk cardio)

Rowing
    Lat Pulldown
    Chest Press
    Butterfly
    Shoulder Press
    Biceps
    Triceps
    Leg Curl
    Leg Crunch
    Leg Abduction
    Abdominal Aletlerde yapıyorum hepsini 3x12 şeklinde. 3 hafta sonra yeni program verecek hoca.

Son olarak da 15dk eliptik bisiklet. Spor boyunca 1.5 litre azar azar su içiyorum, acayip ter atıyorum çünkü.

Bunları yaptıktan sonra direk eve gidiyorum 1 ölçek optimum whey içiyorum suyla hazırlanmış şekilde.

Akşama kadar bişey yok. Akşam ise 1 tabak dolusu çok az ekmekle baklagil tüketiyorum protein den dolayı.

Ertesi sabaha kadar tekrar bişey yok.

Dinlenme günlerinde protein tozu kullanmıyorum onun yerine 100-150 gram tavuk yada 1 kutu ton balığı yiyorum.

Beslenme yetersiz geliyor bana da ama daha fazla yersemde yağdan kaybedemem gibi geliyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:32 ----------

Yatmadan önce yağsız beyaz peynir eklesem olur mu listeye ?

Yada sabahları 50 gram lor yiyebilirim.

Son düzenleme: 20 Mart 2013

Sayfayı Paylaş