Vücut geliştirme ve beslenme hakkında.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hrndrms tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. hrndrms

hrndrms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba ramazan ayınız mübarek olsun önceliklr ve herkese iyi çalışmalar dilerim konu önceden açıldı mı bilmiyorum açıldıysa ve yanlış yere açtıysam affola.

Evet sorularıma geçersek;
    1- 103 kilodan 77'ye kadar düştüm fakat bilindik olarak göğüs bölgesi ve göbek bölgesinde sarkmalar meydana geldi şimdi spora başlayarak topluyorum fakat ramazan nedeniyle ara verdim bu ramazanda yediğime dikkat etmelimiyim sizce?

Ayrıca yağ oranım tahmin olarak eğer yanılmıyorsam %16 olarak düşünüyorum kilomda sabit kalıp yağ oranımı nasıl düşürebilirim? %10'dan sonra kaslar belli oluyormuş bildiğim gibi heralde..

Kardiyo yapmıyorum sadece çalıştığım daha doğrusu kendi işimde çalıştığım için lokanta yemekleri akşam ev yemekleri yiyorum spora 10 gibi gidip 11-12 gibi geliyorum bazen de 15-20 dk yolda yürüyerek işe gidiyorum tekrar, peki daha hızlı verim alabilmek için ne yapmam gerek sizce? Kendimi hemen çok çabuk toplayabilek için?

Cevaplarınızı bekliyorum..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş