1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücut Geliştirme Salonuna Başlıyorum.3 Ay Sonra Resimleri Koyacam.Şimdiki Halim.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Body.26 tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Haftaya vücut geliştirme salonuna başlıyorum.
    Önceden barfiks,mekik,şınav hareketleri yaptım ve 5 kiloluk dumbell kol,göğüs,omuz ç.alıştım.Fakat barfiks dışında diğerleri adam akıllı etki yaratmadı.
    Zaten vücudum yağlı.O yağın yanması gerekiyor ve bunun içinde yürüyüşün fazla etkisi yok.Salondaki koşu bandı,bisiklet işime yarıcak kesinlikle.
    3 Yıldan beridir vücudum böyle yağlı şekilde.Önceden daha fazlaydı fakat yazın biraz yüzme kursu ile erittim.
    Beslenmeme zaten dikkat etmiyom ama salondaki hocanın tavsiyesi ile edecem artık.
    Göğüs ucunda,karında,basenlerde,belde yağlar mevcut.
    Boyum 1.72 Kilom 68 Yaşım 16.
    Amacım o yağları yakıp, vücudumu biraz fitleştirmek :)
    3 Ay sonra bu resimler dışında resimler koycam.Farkı görecez artık :)

Ekli Dosyalar:

2. peruwasa12

peruwasa12 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Forumumuzda gerçekten mükemmel şekilde değişime uğrayan arkadaşlar var inşallah onların arasına sende katılırsın iyi çalışmalar :)

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    İyi çalışmalar :) Doğru ve düzenli çalışmakla hedefine ulaşacağına inanıyorum.

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Eğer hedefine gerçekten bağlı kalır , iradeni ve azmini her zaman üst seviyede tutarak sporunu , beslenmeni ve dinlenmeni yaparsan bu sporda başarılı olursun...

İnşallah hedeflediğin vücuda ulaşırsın ..:)

İyi akşamlar ,

5. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hepinize teşekkür ediyorum, güzel motivasyon yapıyorsunuz :) birşey soracaktım unutmuşum. L-carnitine diye yağ yakıcı var yağı enerjiye çeviriyomuş. Almayı düşünüyorum ve yağlarımı daha hızlı yakacağım düşüncesindeyim hocaya soracam baştan size sorayım dedim. Alıyımmı sizce?

6. Express

Express Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3 ayda zayıflarsın bence, bizim spor salonunda biri vardı hergün 500-600 mekik çekiyodu 2 ay sonra bayağı kilo vermişti sende mekik çek işe yarıyo demekki ya da o bana yalan söyledi :p :D

7. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    kandırmıs o abın senın 500-600 mekık zayftıyo he vay anasını :) duzenlı ve dogru bı antrenmnla ıstedıgın vucuda ulasırsın kardesım basarılar bu uzun yolda ;) :) bana gore alabılırsın yağ yakıcıdan salonumuzdada satıyoruz ıse yaradını gorduk ve hıc bır yan etkısı yoktur dostum

Sayfayı Paylaş