vücut geliştirme mi crossfitmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karamsa tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. karamsa

karamsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar kiliom 63 bot 180 kuvvetli olmak isitoyurm daha önce kickboks fln yaptım sokakta fena sayılmama ama eski kadar kendimi kuvvetli hissetmiyorum buda benim özgüvenimi kötü yapıor bu 2 sinden birine başlıcam şişli de oturuyom 1453 crossfit var sadece crossfit salonu yani body salonlu ztn çok var bna yardım edermisiniz vücudumunda güzel olmasını iştiyorum bu yaza kadar hangisine gitmeliyim ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Birazdan kavga çıkar bu başlıkta.

Neyse, yaza kadar muhtemelen ikisi de iyi bir vücut yapmanı sağlamaz. Tabi iyi vücuttan anlaşılan şey de farklıdır ama kendine daha uzun vadeli planlar yaparsan daha iyi. Yaz dediğine şunun şurasında birkaç ay kaldı, ikisinde de ciddi ilerleme sağlayamazsın. O yüzden yaz için çalışma. İkisini de araştırıp hangisi daha çok ilgini çekiyorsa onda ilerlemeye bak.

3. sıfırşeker

sıfırşeker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İskenderun
    body bence daha yararlı olur beslenme ile birlikte düzenli yaparsan yaza kadar iyi bir toparlanma sağlarsın

4. karamsa

karamsa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya aslında daha çk kuvvetimn yerine gelmesini istiyorum kuvvetlenmek istiyorum body hantal spor öbürüde patlayıcı kuvvet felan ya kafam çok karışık :D

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Crossfit çöp

6. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    Arada sirada patlayici kuvvet , kondisyon antrenmanlari yaparsin olur biter dert ettigin seye bak :S

Sayfayı Paylaş