Vücut geliştirme müsabakası

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Arrow tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Arrow

Arrow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Herkeze merhaba,

Aldığım bir duyumu paylaşmak istedim .TÜYAP fuarcılık firması İstanbul'da düzenli olarak bir yarışma için girişimlere başlamış. Sanırım bu yıl ilk olarak düzenlenecek yarışma federasyon tarafından destekleniyormuş ve sponsor firmaların da ciddi katılımları olacakmış. Kesin anlaşıldı mı bilmiyorum ama ilk 3'e giren yarışmacıların Weider tarafından ürünler ile destekleneceklerini ve uluslararası müsabakalara hazırlanmalarına yardım edileceğini duydum.

Bir arkadaşım Tüyap'ta çalışıyor ve sohbet ederken anlattı. Ayrıca uzakdoğu dövüş sporlarından K1 tarzı bir müsabaka da hazırlanacakmış. Organizasyon 12. ayda yapılacak ama tam tarihini bilmiyorum.

Kim bilir belki sermayesi güçlü bir firma tarafından düzenlenen bir yarışma olur ve uzun yıllar sürer bizde yanında yapılacak fuar ile daha iyi bilgiler alırız.

Sağlıkla kalın.
    bench_O

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sevindirici bir haber eğer gerçekleşebilirse fakat umarım gerçekten 12.ayda yapılmaz..mr.olympia gibi eylül-ekim ayları seçilebilir..hem yazın peşinden definisyon döneminin sonuna gelir sporcular içinde çok iyi olur..kışın tam bulka başlanan döneme gelmesi çok iyi olmaz..

3. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Çok güzel bir duyum, inşallah gerçekleşir :)

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    federasyonun düzensiz çizgisi ve bu spor hakkındaki olumsuzluktan sonra benim ümidim yok.

inş gerçekleşir

Sayfayı Paylaş