Vücut Geliştirme Kitabı arıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tss tarafından 9 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tss

tss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Diyarbakır Memleket: Tunceli
    Arkadaşlar hepinize kolay gelsin.
    Ben yıllar önce bir arkadaşımın reklamını görerek aldığı bir kitabı arıyorum.Bir müddet çalışmış ve gerçekten de faydasını gömiştim.Fakat şimdi kitabın ne ismini ne yazarını hatırlamıyorum.Nette araştırırken forumunuzu gördüm.Belki burda bilen birileri vardır dedim.
    Kitabın yazarı hatırladığım kadarıyla vücut şampiyonu idi ve ağırlık yerine havlu kullanarak kas geliştiren ve vücudu formda tutmak için kendi geliştirdiği bir yöntemden bahsediyordu.20-25 civarı hareketi havlu kullanarak her hareketi 5 sn yapmayk şartı ile 90 günde vücudunuzda belirgin bir ilerleme garantisini veriyordu.Gerçektende işe yaradığını bizzat arkadaşımda gördüm ve denedim.Haklıydı.
    Fakat şimdi o kitabı o kadar aramama rağmen bulamıyorum.Eğer bileniniz varsa önce ben sonra forumdaki arkadaşlarda faydalanabilir,özellikle bayanlar için ideal bir çalışma sistemi.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ilk mesajını yanlış yere açtın.. sence kitap tavsiyesi dertleşmede mi olmalı..

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. tss

tss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Acemiliğimi bağışla,ancak buna uygun bir başlık bulamadım,ya da ben öyle sanıyorum.

4. tss

tss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Daha doğrusu bu kitabı bulmak bana dert olduğunu düşündüğüm için böyle davranmış olabilirim.Bunun için özür dilerim.

5. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    herhalde bu kitabı ariyorsun..

Aletsiz Vücut Geliştirme / Self Bodybuilding

-Özer Baysaling-
    İLPRESS BASIM VE YAYIN

- Form Tutma
    - İdeal Beslenme
    - Çalışma Örnekleri

Spor yapmak isteyip spor salonlarına gitmeye vakit bulamadıkları için, bulundukları ortam altında ne yapacaklarını bilemeyenler, bilinçsiz diyet yapıp sağlığını riske sokarak zayıflamak isteyenler, hareketsiz, şişman ve tembeller, vücutlarını her yaşta formda tutmak isteyenler, yaşam boyu sporu bir hayat görüşü yapan veya yapmak isteyenlere evde, iş yerinde, sokakta, yazlıkta ve her ortamda bilimsel çalışma ve beslenme bilgileri vermek için yazıyor ve yararlanacaklara ithaf ediyorum...

bu da linki:
    http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=49665&session=393658121444184905&LogID=

6. Cihangir

Cihangir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    İzmir
  7. tss

tss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler fakat aradığım kitaplar bunlar değil.Galiba zülküf hoca hangi kitaptan bahsettiğimi anladı.

Yardımlarınız için teşekkürler...

8. solex

solex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı kitap

merhaba. arkadaşım senin aradığın kitabı bende 20 yıl önce almıştım ama kaybettim. bir dünya şampiyonuydu kitap daha doğrusu dergideki. ismi ben'di sanırım. günde 20-25 dakika havluyu gererek çalışma ile 3-4 ayda vücut geliştirileceğini iddea ediyordu. şu an bende arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım. bulursan banada söylermisin aynı şekilde bende bulursam burda yazacağım. iyi günler dileklerimle.

9. harmehero

harmehero Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş