Vücut geliştirme-Kardiyo hakkında yardım lütfen !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve blackeaglee tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 17 yaşında 184 boyundayım ve 71kiloyum. Modellik için ajansımdan bodybuilding yapmam söylendi.Ben bir fitness salonuna üyeyim ve 1 haftadır gidiyorum yağ oranım %19 çıktı kiloma göre normal değil sanırım ve boyuma göre kas oranımda biraz düşük olduğu söylendi kollarım biraz ince ,Yağın genellikle gövde bölgemde olduğunu söyledi hocalarım ,Bu nedenle biraz ince olan vücut yapımda biraz göbek ve göğüs bölgesinde yağ olması pek güzel durmuyo ve modellik içinde iyi olmaz,Bana bir hoca weightgainerı kullanmamı söyledi bence biraz hacımlenmek istedigimden sipariş ettim(xpro mass 2.5) ama kafama takılan şu ben bu yüksek yağ oranıyla weightgainer kullanırsam gövde bölgemde kötü bir görünüm olmazmı? Çünkü bende herkes gibi six pack yapmak istiyorum.aynı zamanda göğüs bölgesindeki yağı gidermeden göğüs çalışmamalımıyım?.Ben spinninge giriyorum genelde ama hocalar bana sen spinningde çok kalori yakarsın kilo alman zor olur diyorlar ben bu yağı vücuttan atmak istiyorum beslenmemide düzene soktum 0 yağa yakın yiyiyorum karbonidrat protein ağırlıklı.Şimdiden Teşekkür ederim [​IMG]
    Uploaded with ImageShack.us buda fotoğrafım

Son düzenleme: 4 Aralık 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    boyuna gören kilon az bile sayılabilir bence kardio yerine body yappıp kas kütlesi kazan kas kütlesi kazandıkca yağlı gözüken bölgelerin daha sıkı ve toplu durucaktır zaten yemeklerde yağı çıkarmıssın body ile düzelicektir kilov ermeye ihtiyacın yok sadece vücütta kas yok güzel bir body çalışmasına baila body ilede birlikte yağ yakarsın ama kardşo kadar değil tabi ama benim tavsiyem body yapman kardioya ihtiyac yok çünkü.

3. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim ozaman dediklerinizi dikkate alacağım :)

4. teamsahmania

teamsahmania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle herkese merhaba benimde bir sorum olcak yaşım 16 boyum 1.83 kilom 60 şu an lise 2. sınıf okuyorum bodye gitme gibi bir imkanım yok şu an için evde yapabileceğim egsersizler neler olabilir ve kilo olmak için önerebileceğiniz maliyeti çok pahalı olmayan bir ilaç varsa nedir teşekkür ederim

5. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Az kilolu olmana rağmen yağlı vücut olması daha önceki kalorisi yüksek besin değeri düşük gıdalarla yanlış bir beslenme biçiminden kaynaklanıyor...
    Beslenmeyi düzgün devam ettirir, antremanlarınıda düzgün yaparsan bu iş olur :)
    Bencede kardio ya ihtiyacın yok, ağırlık devam et.

Kolay gelsin :)

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    forumu araştır hepsi yazıyor.evde 2 adet dambıll ile çalışma programıda mevcut sabit başlıkları incele

7. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim hocam:) ,Sanırım yağ oranını ağırlık ve beslenmeyle düzelterek birde mekik programıyla karın kaslarınıda çıkartabilirim sanıyorum?

8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü, üyelerin beslenme başlıklarını, besinlerin 100gr içeriklerini incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda erken yaşta bodye başlayanlar için program mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş