Vücut geliştirme Jatomi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve canreyiz tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar. 18 yaşındayım boyum 170 civari kilom ise 60 çok cılız duruyorum kollarım ince falan . bu sene 1 senelik jatomiye yazilma kararı aldım evim yakın be fiyatı diğer spor salonlarıyla karşılaştırınca gayet uygun. Aranızda giden varsa tavsiye eder misiniz forum istanbul jatomi şubesini? Birde galiba program vermiyorlarmış daha önce gittiğim spor salonunda (1.5 ay civarı gittim 15 gün boyuncq gainbolic 6000 kullandım 4 kilo civarı almıştım ama yarıda bıraktım ) vermişlerdi program ama burda vermiyolar diye duydum nasıl biyer acaba yardımcı olur musunuz .

2. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Güncel

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bu tarz buyuk spor salonlarinda yeteri kadar paran yoksa sikintiya dusersin, program ve gereken yardimi + para karsiliginda veriyorlar

kasmıodane? bunu beğendi.
  4. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Programi burdaki abilerim yardimci olur diye düşündüm olmasalar bile hazir programlar var zaten sıkıntı cekmem heralde

5. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Spora 1 yıllık jatomiye yazılmaya karar verdim . İlk ay gainbolic6000 alsam faydası olur mu? Olmazsa olabilicek bi takviye var mı kilo almak için? Yok diyosanız ne zaman almaya gerek var bilgilendirir misiniz . teşekkürler

6. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yok mu bilgisi olan ?

7. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Kardeşim daha yeni başlıyorsunuz bir sabredin hemen nedir bu takviye merakı ya düzenli beslen kaliteli beslen et vs her türlü takviye olmadanda kg alabilirsin.

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

8. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Eskiden gittiğim spor salonunda hoca 1. Ay sonunda gittiğimde yanına geç bile kalmışsın dedi.

9. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Hocan Çok Boş Konuşmuş Hatta Hocana iletmeni isterim Boş konuştuğunu
    3 Yıldır Bu Sporu Yapıyorum Vücudumda Tek bir toz Girmedi.Takviyesizde Vücut Yapılıyor Kardeşim Ama Sabırlı olmak, istemek, daha fazla zaman gerekiyor.

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

10. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Burda gelip 3 yıldır spor yapan birisinin sözlerine inanamam yanlış anlamayın. Hocam türkiye 1.si olmuş ve 25 yıldır bu işi yapıyomuş. 3 sene uzun bir zaman veya tecrube değil mamaalesef. Hocaya da laf etmek için en az onun kadar bilgili olmanız gerek ki onun hakkında laf söyleyebilesiniz yok değilseniz bu sizin haddinize değil hade eyv.

11. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Hahaha Hocan Senin Vücuduna Ticaret olarak bakmış yaşın Gereği Hocana itimat etmen normaldir Bir Yetişkin olsaydın anlayabilirdin Sabii Kardesim.Ayrıca Hocanın Birinici olması Bos konuşmadığı anlamına gelmez
    Bir aylık Sporcuya Toz öneren Elemanın Niyeti Aşikâr.

12. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Neyae abicim helal sen en reyizsin dunya 1.si oldun :d tozu hocam bana tavsiye etti internetten al daha ucuza gelir dedi yoksa para kazandigi yok ustunden sen raad ol spora devam en reyiz sensin :d

Sayfayı Paylaş