Vücut geliştirme hakkında bir kaç sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ahmetcanx1 tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmetcanx1

Ahmetcanx1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben iri yapılı biriyim omuzlarım geniş kollarım kalın fazla bir göbeğim yok vücudum düz sayılır bu zamana kadar hiç vücut calısmadım 1 hafta önce başladım

7x60 şınav çekiyorum 15 dakika arayla 60 şınav böyle gidiyorum beslenme olarak kahvaltımı yaparım ekmek yemem günde 2-3 yumurta yiyorum sarısıyla birlikte

spor solanuna gitmeden böyle devam ederek ne kadar bir sürede vücudumu şekillendirebilirim ? çok kasım olsun six pack yapayım felan demiyorum elbise giydinde bi kaslı dursun yeter yardımcı olursanız sevinirim.

Not : Yanlış kategorideyse özür dilerim.

2. Ahmetcanx1

Ahmetcanx1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel

3. JoinVille

JoinVille Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    2 Dumbell alıp evde bb tarzında çalışma videoları ve programları var onları uygulamanı tavsiye ederim sırf mekikle bu iş olmaz kanaatimce.
    Bu hareketleri yaparsın yemene özen gösterirsin gerisi senin genetiğine kalmış.
    Kaslar hafif gözüksün bile istiyorsan yağ oranın yüksek olmaması lazım biliyorsun ki yağ oranın yüksekse cardio da yapman gerekir.

4. Ahmetcanx1

Ahmetcanx1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mekik çekmiyorum zaten şınav

5. TeRS

TeRS Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bencede imkanın yoksa eve dambıl al onla çalış çünkü benimde yoktu aldım evde 2 yıl altyapı oluşturdum şimdi 2 aydır vg yapıyorum.

Sayfayı Paylaş