Vücut geliştirme hakkında şüphelerim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ccrawler33 tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ccrawler33

ccrawler33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle böyle güzel bir forumu inşaa eden yönetici ve üyeler kadrosuna çok teşekkür ediyorum çok yararlı olan bu forumun arasında bulunmaktan gurur duyuyorum.Sorularımın cevaplarını çoğunu forumda buldum çok memnun oldum fakat hepsini toplamak istedim lütfen yardım edin
    Yeni başladım bir salonda. Antrönörümün ki kendisi 20 yaşlarında gerçek hoca yoktu ilk gün her dediğini yapıyorum yapacağımda.
    Boyum 174 kilom 58.7-60 arası değişiyor.Ben 69 kiloydum bu yaz zayıfladım ve spor yaparak basketboll evde koşu bandı var onunla zayıfladım.Ve yaz geldi bırakmamak üzere allah izin verirse bu spora salonda amatör olarak başladım.Amacım asla kısa vadede hacim vb değil.Uzun vadede alt yapı fit görünüm.Ben kemikli bir insanım omuzlarım dar felan değil atletiğimde lakin belirttiğim gibi çok 10 kilogram gibi bir kayıpla düzeldi vücudum.Göğsüm yuvarlak gibi sanki yağ oranım %12.Bu sporda zayıflayarak boyumun uzamasını istiyorum yaşım 16.Ve asla şişmek istemiyorum.İlk günki deneyimim şu bacaklarım kalkmıyor :) Ama zevk aldım diyebilirim harika bir spor.Bize 5 kglık dumbellarla açma germe vb. sonra ağırlıklarla zıplama felan çalıştırdı.Fakat ben daha çok koşu,bisiklet vb kondisyon arttırıcı zayıflamama yardımcı bir program istiyordum TEKRAR Söylüyorum Hocam ne derse o.Bir beslenme programı verdi 5 günde yediğim şeyler var içinde :) Ben zayıflamak isterken 2 günde bir gittiğim spor birlikteliğinde bu yemek programını uygularsam danayı deviririm ben kilolu olmak istemiyorum.Boyum uzarmı ve zayıflarmıyım hocama kardiyo ağırlıklı program isteğimi söylemelimiyim ? Hocam doğru birşey mi yapıyor.Bol bol süt peynir yoğurt yumurta 4 lüsüyle beslenen bunları dozunda tabi günde 2000 kaloriyi bulmayan asla şeker ekmek kullanmayan tuzsuz beslenen biriyim lütfen yardım edin.

2. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Tam hayallerimdeki fiziği,yağ oranını,dertleri,idealleri ve düşünceleri yaşıyorsun:)Tebrik ederim,gerçekten,ah ahh nerde 69,ben 89 olsam,yağ oranım %20 olsa mezlekeye kıvırırım da o spor salonunun ortasında:DNeyse,gariban yakarışlarımı geçersek,Tartıda ağırlığın artar ama hacmin sıkılaşır,yani küçülür:)Umarım daha başarılı olursun,çünkü senin gibi insanların varlığı,bizim gibi garibanların motivesi oluyor:D

ccrawler33 bunu beğendi.
  3. ccrawler33

ccrawler33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Efendim mesajınız için çok teşekkür ediyorum fakat 58.7 kiloyum ve sanırım kilolumu dediniz :D Anlamadım tam ama iyi birşey dediniz herhalde çok teşekkürler.Umarım sizde isteğinize kavuşursunuz lakin ben bu kadar kilo 3-4 ay gibi sürede spor ve aç kalarak yaptım :) Kim ne derse desin aç kalırsan zayıflarsın düz mantığıyla ilerledim :) Ha sorarsanız ülser oldum sonucunda o da 1 ay dikkat ettim soda içemez oldum ama yinede memnunum

4. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Tabii ki iyi anlamda,yani diyorumki sizin kilo vermeden önceki haliniz bende olsa spor salonunun ortasında mezleke oyarım:)yani o derece kötü halim:D58.5 olsam hele hele:)evet maalesef az yemek hatta aç kalmak zayıflatıyor ama sağlıksız normale göre abii ki:)tabii çok abartmadıkça sorun yok:)Bende inşalah 82-83 olup yağ oranını %16-17 gibi çekersem çok şükela olacak ama haıyrlısı,daha var:)Bende panik atak var,o zorluyor maalesef:(Ama sorun yok,yola devam:)

5. ccrawler33

ccrawler33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Umarım çok sağlıklı bir şekilde isteğinize kavuşursunuz fakat eğer yiyerek zayıflamak isterseniz
    bknz:Sevgili
    Aşırı zayıflatıyor :D

6. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    ahahah evet olabilir belki:)

7. ccrawler33

ccrawler33 Üye

Beğenileri: