Vücut Geliştirme Antrenörlük hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve orhankaan tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orhankaan

orhankaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar bu konu hakkında bilgi almak için sizi rahatsız ediyorum lisede öğrenim görüyorum vücut geliştirme sporunu yapıyorum ve bu spora aşığım evde barlarım plakalarım bile var ve ilerde kendi salonumu hocası olmak istiyorum bunun için besyo'da okumam gerekiyor ya da 1.kademli vücut geliştirme belgesi almalıyım sonra o kademeyi yükseltmeliyim ama besyodan mezun olunca direk 3.kademeli antrenörlük belgesi veriyor benim sorun su olcaktı besyo okullarda antrenörlük bölümü olan bütün okullarda vücut geliştirme sporu var mıdır ? Ve yetenek sınavına başvuruda antrenörlük bölümünü tercih edicekler için Federasyonlarından yapmış oldukları spor dalına dair tescilli lisans belgesini ve lisans sicil dökümünün aslı, bireysel sporlarda kazandıkları derecelerini veya takım sporlarında oynadıkları ligi gösteren Ulusal Federasyon onaylı belgenin aslı getirilecektir (Belgelerin asılları kayıt esnasında alınır). Bu belgeyi kolay bir şekilde nasıl alabilirim diye sorucaktım bunun cevabıyla besyo okullarda antrenörlük bölümlerinde vucut geliştirme sporu var mı cevaplarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş