Vücut geliştirme çalışmam ve beslenmem hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lanetlikraL tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lanetlikraL

lanetlikraL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben vücut geliştirmeye çalışıyorum ama bazı sıkıntılarım var . Bunların hepsini burda söyleyeceğim .

Bilgiler :

Boy 1.88
    Kilo: 80

Bacaklarım vücudumun üst kısmına göre daha kalın üst kısımda can simidi yukarsı ince fazla yağ yok kaslarım gözüküyor gibi birşey :) kol kaslarım yumurta gibi şişiyor.

Hergün protein ağırlıklı besleniyorum zararlı yiyecek ve içecekleri uzun zamandır kullanmıyorum sürekli şınav çekiyorum (1Yıldır) ama şınav sayım 10un üstüne çıkmıyor çalışma sırasında bi süre sonra eklemlerim ağrıyor fazla tekrar yapamıyorum bunun için nasıl bir beslenme yapmam lazım şuan protein ağırlıklı besleniyorum .

Fazla yağlardan kurtulmak ve kaslarımı çok kısa sürede geliştirmek istiyorum body salonuna gidecek durumum yok

Genelde Günde :
    sabah : 20 şınav , 20 çapraz mekik , 5 dk olduğum yerde koşma
    öğlen ve akşamda bu şekilde olduğum yerde koşmada dizleri karına doğru çekiyorum

4kg'lik dumbellarm var omuz ve kol kaslarımı çalıştırıyorum bununla günde 12tekrar yapıyorum her hareketi .

kendimi düzgünce ifade edemedim ama beni her konuda bilgilendirecek arkadaşlar arıyorum yani gerekirse telefondan konuşarak gerekirse msn , facebook , twitterdan felan :)

ve ısınma hareketleri yapıyorum kollarımı çeviriyorum boynumu bacaklarımı felan o konuda sıkıntı yok :)

Son düzenleme: 1 Eylül 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanalar ve beslenme formu sabit basliklarinda tum aradigin sorular var.

3. lanetlikraL

lanetlikraL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ama ben bulamadım :/ bana bu sorunlarım hakkındaki olan konuların linkini atabilirmisin ? body terimleri hakkında felan yeniyimde :(

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş